نقش شیشه در دکوراسیون داخلی – پارتیشن

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

همان طور که می دانید هر نوع دکوراسیونی، نوع خاصی از متریال را می طلبد و نمی توان هر سازه از هر جنس را بدون تفکر قبلی وارد یک محیط کرد. به عنوان مثال سازه های چوبی به صورت سنتی، برای استفاده در یک نوع چیدمان مناسبند و همین سازه ها، با رنگ و لعابی متفاوت کاملا تغییر شکل می دهند. در مورد متریال های دیگر نظیر استیل، فلزات و غیره نیز به همین صورت است. اما در مورد استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی، مساله کمی متفاوت است چرا که شیشه برای استفاده در هر نوع چیدمان و هر سبکی از دکوراسیون مناسب است و کاربردهای فراوان دارد. برای مثال چه دکوراسیون منزل شما مدرن باشد و چه کلاسیک، به راحت می توانید از سازه های شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلف در فضای خانه استفاده کنید و بر زیبایی فضا بیافزایید.

استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی

ماهیت شیشه،جسمی شفاف است که نور را از خود عبور می دهد و ترنسپرنت است، یعنی باعث جاری شدن نگاه می شود و دید را قطع نمی کند. استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی منازل بسیار متنوع است. از درب و پنجره گرفته تا ظروف مورد استفاده در خانه، همگی از شیشه هستند. اما اینکه چطور با استفاده از شیشه بر زیبایی فضا بیافزاییم مهارتی است که دکوراتورها، بیش از هر کسی به آن واقف اند و می دانند در چه فضایی از چه سازه ای استفاده کنند. اما به طور کلی شیشه به خاطر ماهیتی که دارد باعث لطافت و زیبایی فضا می شود و نقش موثری را در نورپردازی محیط ایفا می کند. سازه های دکوراتیو شیشه ای با هر نوع متریال دیگری نظیر چوب و فلز سازگاری دارند و وجودشان در فضا، کاملا متناسب با هر نوع چیدمانی است. در این بین استفاده از شیشه های تزئینی نظیر تیفانی و استیند گلس، بر زیبایی محیط می افزاید و باعث به وجود آمدن نشاط، پویایی و سرزندگی در فضامی شود.

استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی اماکن اداری

امروزه استفاده ار شیشه و سازه های شیشه ای، نه تنها در دکوراسیون داخلی منازل، که در محیط های اداری و تجاری نیز، کاربرد بسیار دارد و باعث با کیفیت تر و زیباتر شدن فضاهای اداری و تجاری می گردد. چه بسا اداراتی که بخش های مختلف خود را به کمک پارتیشن های شیشه ای از هم جدا می کنند و یا از صفحات جدا کننده ی شیشه ای در فضا استفاده می نمایند. استفاده از شیشه های رنگی نظیر استیند گلس ها نیز در ادارات و اماکن عمومی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همگان سعی می کنند تا با استفاده از شیشه ها تزئینی و زیبا، محیط های خشک اداری را تعدیل کرده و جنبه های زیبایی شناسانه ی آن را تقویت نمایند.

شرکت دکوراسیون کاژه که یکی از با تجربه ترین گروه های دکوراسیون در استفاده از سازه های شیشه در اماکن مختلف است، همواره آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان خود در شهرهای مختلف ایران می باشد. کافی است شما قدم اول را بردارید و تا انتهای پروژه را به تیم تخصصی کاژه بسپارید و با دیدن نتیجه ی نهایی شگفت زده شوید.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response