نورگیر شیشه ای تزئینی ( استیند گلس- تیفانی) سقف کاذب در منزل شخصی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

نورگیرهای شیشه ای تزیینی با عناوین مختلف و با طراحی متفاوت شناخته می شوند و به عنوان سقف کاذب می توان از این نورگیرهای شیشه ای بخصوص طرح های استیند گلس و تیفانی به شکل های مختلف استفاده کرد. امروزه توجه به طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان های نوساز با استفاده از انواع سقف های کاذب و شیشه های باکیفیت تیفانی و استیند گلس در ایجاد فضایی شیک و متفاوت نقش اساسی ایفا می کند.

ویژگی استیند گلس و تیفانی برای سقف کاذب

شیشه های تزئینی استیند گلس و تیفانی با کیفیت فوق العاده و زیبایی منحصر به فرد در منازل مسکونی و غیر مسکونی برای مصارف مختلف از جمله تزئین درب و پنجره و سقف کاربردی گسترده دارد.  این نوع از شیشه های تزیینی با ویژگی های ظاهری  متفاوتی شناخته می شوند و زیبایی منحصر بفرد هنری دارند.

استیند گلس و تیفانی به عنوان یک اثر هنری دست ساز نیز شناخته می شوند و در انواع مختلف به صورت شیشه های رنگی، بافت دار و تراش خورده د یده می شوند و انواع آنها با استفاده از مفتول های فلزی ساخته می شوند.

شرکت کاژه در این راستا انواع مناسبی از شیشه های تزیینی از نوع استیند گلس و تیفانی را با کیفیت مرغوب و تنوع مطلوب ارائه می نماید.

کاربرد شیشه استیند گلس و تیفانی برای سقف کاذب

یکی از کاربرد های وسیع نورگیر شیشه ای استیند گلس و تیفانی تزئین سقف کاذب منازل جدید شخصی و لوکس می باشد. شیشه های تزئینی نقشی موثر در تحولات اساسی نمای داخلی ساختمان های مسکونی ایفا می کند و به کارگیری انواع مختلف شیشه های تیفانی و استیند گلس نقطه توجه چشمگیری در خانه های لوکس می گردد.

سقف منزل یکی از مهم ترین قسمت های فضای داخلی ساختمان و فضای داخلی آن به شمار می رود و توجه به زیبایی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سقف کاذب در قسمت های مختلف منزل ممکن است طراحی شود و با توجه به دکوراسیون داخلی از انواع شیشه های تزیینی استیند گلس و تیفانی استفاده شود.

از مهم ترین مزایای به کارگیری تکنیک شیشه های تزئینی استیند گلس و تیفانی در تزئین سقف کاذب ایجاد فضایی سرزنده و مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. استفاده از نورهای موضعی و تزئینی در کنار به کارگیری نورگیر شیشه تزئینی استیند گلس و تیفانی نمایی فوق العاده را در داخل محیط ساختمان ایجاد می کند. به کارگیری سقف کاذب تیفانی و استیند گلس در منازل جدید در ایجاد پس زمینه ای متفاوت و زیبا برای آویزان کردن لوسترهای شیک موثر می باشد.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته