گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای استیند گلس (طرح های مختلف و ترمیم)

گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

استفاده از گنبد شیشه ای استیند گلس در دکوراسیون داخلی ساختمان می تواند به شما کمک کند تا ساختمانی متفاوت و مدرن داشته باشید. تا کنون دقت کرده اید که چه طرح هایی را می توانید سفارش دهید؟ آیا با این همه مقاومتی که این شیشه ها دارند نیاز به ترمیم آن ها است یا خیر؟ جواب این دو سوال خود را در این مطلب خواهید گرفت.

قابلیت های مختلف در طراحی گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبد شیشه ای استیند گلس (طرح های مختلف و ترمیم)
گنبد شیشه ای استیند گلس (طرح های مختلف و ترمیم)

اگر دقت کرده باشید متوجه می شوید که گنبد شیشه ای استیندگلس را در هر نوعی از ساختمان ها استفاده می کنند. در ساختمان های مختلفی مانند بانک ها، آپارتمان های مسکونی، هتل ها و حتی مساجد از این گنبد ها استفاده می شود. با استفاده از این گنبد ها می توان اطمینان داشت که محیط ایجاد شده توسط آن ها محیطی چشمگیر با طرحی زیبا و خیره کننده است.

 

چگونه طرح گنبد شیشه ای استیندگلس را انتخاب کنیم؟

زمانی که تصمیم گرفتید از شیشه های رنگی استیندگلس در ساختمان خود استفاده کنید، بهتر است قبل از انتخاب طرح خود به  موارد زیر دقت کنید:

  • سبک معماری ساختمان شما چگونه است؟ اگر ساختمان دارای طرحی کلاسیک است بهتر است طرح گنبد شیشه ای شما نیز طرح کلاسیکی داشته باشد. از آنجایی که محدودیتی در طرح های مختلف نیست بهتر است بهترین طرحی را که متناسب با معماری کلی ساختمان باشد انتخاب کنید.

 

  • کاربری ساختمان چیست؟ اگر ساختمان مذهبی است می توانید از طرح های مذهبی استفاده کنید. و یا اگر ساختمان قرار است یک اداره ی دولتی باشد می توان سمبلی از آن سازمان را روی آن پیاده کرد که نشانگر سازمان باشد. اگر ساختمان مورد نظر یک دانشگاه است باز هم می توان از نشانه های مختلفی که مرتبط با دانشگاه باشد در طراحی گنبد شیشه ای استیندگلس استفاده کرد.

 

  • برای نوردهی گنبد خود از نور طبیعی استفاده می کنید یا مصنوعی؟ نوردهی شیشه های استیندگلس یکی از مهم ترین کاربرد های آن هاست. برخی از طراحی ها ممکن است با نور طبیعی بهتر جلوه کنند و برخی نیز ممکن است با نور لامپ ها زیباتر باشند.

 

  • آیا رنگ های خاصی وجود دارد که هویت یک برند شرکتی را به همراه داشته باشد؟ اگر از گنبدی استفاده شود که دارای رنگ های اصلی برند باشد می تواند ساختار کلی ساختمان را بهتر کند.

کاتالوگ شیشه های استیندگلس ما

به عنوان شرکت تولید کننده شیشه استیندگلس، ما هزاران نوع مختلف از این شیشه ها را ارائه می کنیم که شامل نقش های مذهبی و غیر مذهبی نیز می شود. در کاتالوگ شیشه های استیندگلس شما می توانید طرح هایی از طبیعت و یا طرح های انتزاعی را مشاهده کنید که دارای استایل خاصی از شیشه، مانند تکنیک تیفانی هستند.

بدیهی است که متخصصین ما توانایی ساخت استیند گلس با طرح شخصی شما را نیز دارند. شما می توانید با همکاری تیم متخصص ما هر نوع طرحی را که خودتان دوست دارید سفارش دهید.

 

ترمیم شیشه های استیند گلاس

گنبد شیشه ای استیند گلس (طرح های مختلف و ترمیم)
گنبد شیشه ای استیند گلس (طرح های مختلف و ترمیم)

تعویض شیشه استیندگلاس آسیب دیده

شیشه هایی که در گنبد های شیشه ای استیند گلاس استفاده می شود دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر نور و سایر عوامل محیطی هستند. ولی با گذشت زمان زیادی ممکن است رنگ های آن ها کمرنگ تر شود و یا برخی از آن ها بشکنند. گاهی اوقات ممکن است گنبد شیشه ای استیند گلاس از ناحیه قاب ها و نگه دارنده های شیشه ضعیف شده باشد و نیاز به تعمیرات داشته باشد.

 

البته باید دقت داشت که این اتفاق شاید  پس از گذشت 100 سال بیفتد. برخی از مشتریان می خواهند که این شیشه ها بجای تعویض ترمیم شود. گاهی ممکن است هزینه ای که ترمیم شیشه استیندگلس داشته باشد بسیار بیشتر از تعویض آن باشد.پس باید قبل از هر کاری با افراد متخصص مشورت کرد.

 

گنبد شیشه ای استیند گلاس: تعویض یا ترمیم؟

همانطور که گفتیم در برخی از موارد هزینه ی ترمیم و بازسازی گنبد های شیشه ای بسیار زیاد است و بهتر است که تعویض شود. تعویض کردن راهی است که می توان در زمان و هزینه صرفه جویی کرد. با تعویض کردن گنبد می توان از فناوری ها و مواد جدید تر که مقاومت و کارایی بیشتری دارند نیز استفاده کرد.  

 

مقالات مرتبط و خواندنی:

نصب گنبد استیندگلس در آشپزخانه

مزایای گنبد شیشه ای استیندگلس

استفاده از گنبد شیشه ای استیندگلس در غذاخوری

گنبد شیشه ای استیند گلس برای دفتر کار

نمونه های گنبد شیشه ای استیند گلاس بروزرسانی 2018

گنبد استیند گلس مناسب ویلاهای دوبلکس

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته