گنبد شیشه ای بجنورد – شیشه های تزئینی استین گلس بر بام استخر

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای بجنورد

گنبد شیشه ای بجنورد متفاوت از دیگر طرح های کاژه برای گنبد های شیشه ای طراحی گردید.  به در خواست یکی دیگر از مشتریان از این طرح در گنبد شیشه ای کلاردشت نیز استفاده شده است.

بیشتر مشتریان طرح های کلاسیک را برای گنبد های شیشه ای استین گلس میپسندند. تکنیک ساخت در شیشه استین گلاس این قابلیت را به ما میدهد که با طرح های گوناگون و در سبک های متنوع معماری از آنها بهره گرفته شود، در این پروژه این فرصت برای کاژه ایجاد شد تا با طرحی متفاوت تر از گذشته هنر استین گلس را برای سقف نورگیر این مجموعه طراحی، ساخت و نصب نماید.

همانند همه پروژه های پیشین ابتدا فریم گنبد شیشه ای ساخته میشود و بعد از باقی کار توسط کارگاه شیشه کاژه دنبال میشود. شیشه ها طبق طرح برش خورده و با لدکیم در کنار هم منتاژ و یکپارچه میگردند. پس از ساخت همه لته ها بسته بندی و آماده حمل میگردند.

گنبد شیشه ای بجنورد

برای نصب گنبد شیشه ای بجنورد ابتدا فریم و شیشه ها به بالای ساختمان انتقال داده میشود و بعد از نصب فریم شیشه ها را یکی پس از دیگری در جای خود قرار میگیرند و بعد از آن پوشش شفاف آب بند با دقت فراوان نصب میگردد.

همانطور که ملاحظه میفرمایید گنبد های شیشه ای استین گلس بیشتر نمای داخلی دارند تا خارجی و زیبایی آنها را درون ساختمان میتوان لمس کرد.

گنبد شیشه ای بجنورد

 

گنبد شیشه ای بجنورد

گنبد های شیشه ای شرکت کاژه

ساخت گنبد شیشه ای یکی از فعالیت های شرکت کاژه میباشد که پروژه های زیادی را در سطح کشور و خارج از کشور اجرا نموده است. در این میان گنبد های شیشه ای استین گلس از اهمیت ویژه ای برخوردارند، چون جدا از کاربری یک سقف نورگیر یک هنر منحصر به فردی هم به حساب میآیند که به همراه نور طرح و نقوش ایجاد شده توسط هنرمند بر روی این شیشه ها هم به درون ساختمان انتقال پیدا میکند. گنبد شیشه ای سلفچگان و گنبد شیشه ای شیشه ای خوارزم را به عنوان نمونه در اینجا ذکر میکنیم.

و همچنین شما میتوانید با مراجعه به صفحه فیلم های پروژه کاژه سقف های نورگیر و گنبد های اجرا شده توسط تیم مجرب شرکت را ملاحظه فرمایید.

 

گنبد شیشه ای بجنورد

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته