گنبد شیشه ای استین گلس یا گنبد شیشه ای تزئینی

استفاده از طاق ها وسازهای گنبدی شکل از دیر باز تا کنون مورد توجه معماران و طراحان دکوراسیون داخلی بوده است. همین امر سبب شده گنبدهای  شیشه ایبسیار متفاوتی با شیشه های برش خورده در بازار عرضه و مورد استفاده عموم قرار گرفته شود. به راحتی می توان از این هنر دست زیبا و چشم نواز برای راهروها، اتاق نشیمن و سایر فضاهای داخلی استفاده کرد.

سبک های که در این نوع از معماری به محیط منزل شما وارد می شود عبارت است از سبک کلاسیک و مدرن که شما بسته به سلیقه و نیاز خود با توجه به نوع طراحی های گنبدهای شیشه ای می توانید سبک ایده ال خود را انتخاب کنید. انعکاس نور در شیشه های رنگی گنبدهای شیشه ای سبب می شود جشنواره ای از رنگ در فضای منزل شما پیاد شود و چشم شما را نوازش کند.

گنبد شیشه ای تزیینی

گنبد شیشه ای تزیینی

مزایای استفاده از شیشه های استین گلس

گنبد شیشه ای استین گلس از مزایای بسیاری بهره برده اند که عبارتند از موارد اشاره شده

صنعت شیشه های استیند گلس پاسخی برای تمام نیازهای شما در ساخت گنبد استیند گلس

مزایای استفاده از شیشه های استین گلس

 

 

مقاومت بسیار بالای شیشه های استین گلس

گنبدهای  شیشه ای بر روی سقف های منازل مورد استفاده قرار می گیرند به همین خاطر باید از دو سو دارای مقاومت بسیار بالایی باشند. در ابتدا وزن مناسبی که باید داشته باشند تا با نتصب شدن بر روی سقف دچار آسیب رسیدن به سقف و نشست آن نشود که گنبدهای شیشه ای استین گلس از این مزیت برخور دار است. مورد دیگر مقاومت بالایی این سبک از شیشه های تزئینی است که تضمین شده است زیرا در برابر ضربات بسیار مقاوم هستند.

گنبد شیشه ای استیند گلس برای خانه شما

گنبد شیشه ای استیند گلس برای خانه شما

عایق بسیار مناسب

همان گونه که در مطلب قبل به این موضوع اشاره شد شیشه های تزئینی گنبدهای شیشه ای از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. از سوی دیگر به دلیل نوع جنس شیشه های که برای ساخت گنبده های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد این نوع از گنبدها عایق بسیار مناسبی در برابر گرما و سرما به شمار می آیند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

تنوع اندازه در ساخت گنبد شیشه ای استیند گلس

تنوع اندازه در ساخت گنبد شیشه ای استیند گلس / عایق بسیار مناسب

تامین نور طبیعی

انعکاس نور طبیعی در دکوراسیون داخلی به وسیله گنبدهای شیشه ای یکی از مهم ترین دلایلی است که به منظور زیبا سازی بیشتر دکوراسیون داخلی از این سبک از گنبدهای تزئینی این روزهابسیار استقبال شده است. بدون اینکه اشعه نور آفتاب موجب ناراحتی شما در طی روز شود شما می توانید آسمان را در سقف منزل خود مشاهده کنید.

گنبد شیشه ای استیند گلاس بیضی

گنبد شیشه ای استیند گلاس بیضی / تامین نور طبیعی

مدرن بودن گنبدهای شیشه ای

مزیت آخری که سبب شده است تنوع این محصول این روزها به طرز چشم گیری افزایش پیدا کند جدید بودن این محصول است. این روزها به دکوراسیون داخلی بسیار توجه می شود از همین رو افراد تمایل دارند بسیار متفاوت تر از دیگران به چشم آیند. این امر به راحتی به وسیله گنبدهای شیشه ای مقدور شده است. همین امر سبب شده است گنبدهای شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلف توسط شرکت کاژه به عرضه برسد.

گنبد شیشه ای با قطر 2.5 متر

گنبد شیشه ای / مدرن بودن گنبدهای شیشه ای

 

نکات پایانی پیرامون گنبدهای شیشه ای

استفاده کردن از شیشه های تزئینی رنگی از گذشته تا کنون بسیار در معماری های داخلی ما ایرانی ها مورد استفاده قرار گرفته است. از همین رو متخصصان این حرفه با ارائه محصولات جدید و متنوع با تم رنگی بسیار بالا دست به تولید گنبدهای شیشه ای زدند. شما به راحتی با مشاوره گرفتن از تیم مجرب و متخصص گروه کاژه می توانید به جدیدترین دکوراسیون های داخلی به وسیله لوازم دکوری بی نظیری از قبیل گنبدهای شیشه ای استین گلس به متفاوت ترین ایده پردازی های در منزل خود دست پیدا کنید.

 

مقالات جدید و خواندنی:

گنبد شیشه ای ؛ نمونه های از گنبدهای ۸ ضلعی

گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

نصب گنبد استیندگلس در آشپزخانه

مزایای گنبد شیشه ای استیندگلس

نقش پنجره های استیند گلس در بنای مسجد سلطان احمد

کاربرد استیند گلس در اداره ها و محیط کاری

استیند گلس تیفانی چیست؟

استفاده از گنبد شیشه ای استیندگلس در غذاخوری