با درب های منحنی شکل جدید از مناظر خانه خود لذت ببرید

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

با درب های منحنی شکل جدید از مناظر خانه خود لذت ببرید.

درب های منحنی شکل شیشه ای و کشویی که لذت مناظر اطراف شما را چند برابر می کنند.

در طراحی این خانه، از سیستم جدید درب های کشویی استفاده شده است. این درب های منحنی شکل شیشه ای ظاهری شکیل دارند. این خانه ی پیش ساخته، که به منظور قرار گرفتن در طبیعت طراحی شده است، از این تکنولوژی به بهترین شکل استفاده کرده است.

با درب های منحنی شکل جدید از مناظر خانه خود لذت ببرید.

 

پروژه ی لومیشل (LUMISHELL)، همکاری ای میان مهندس و آرشیتکت جوان، کریستف بنیچو و کمپانی لومیسن است. این کمپانی درب های منحنی شکل و دو طرفه ی شیشه ای را طراحی می کند. نتیجه ی این همکاری یک واحد  آپارتمان کوچک و پیش ساخته است. در این پروژه و بر اساس ماهیت پنجره های منحنی شکلی که در آن استفاده شده است، می توان خانه هایی را طراحی کرد که در عین راحتی امکان استفاده ی کامل از مناظر اطراف را نیز داشته باشد. این خانه به گونه ای طراحی شده است که می تواند بر روی خود بچرخد. این می تواند حریم خصوصی را در قسمت های مختلف داخلی خانه ایجاد کند. همچنین این طراحی خاص به پنجره ها اجازه می دهد تا به طور کامل چرخیده و تمام فضای اطراف خانه را پوشش دهند. طراحی خانه به شکل نوک یک پیکان است و از آن فضایی خصوصی و در عین حال باز ساخته است. همچنین این خانه در عین کوچکی و فشرده بودن، گردش هوای خوبی در خود دارد. طراحی آینه ها در این خانه به گونه ایست که دیدی پانوراما از داخل خانه به شما بدهد. همچنین طراحی آینه ها به خوبی با پوسته ی آلومینیومی در خارج خانه همخوانی دارد.

 

با درب های منحنی شکل جدید از مناظر خانه خود لذت ببرید.

در عکس های رونمایی پروژه می توان تصاویر این خانه را در مناظر زیبای طبیعی دید. این عکس ها برای مخاطبین بسیار جذاب هستند. این پروژه نه تنها طراحی بسیار ساده ای دارد، بلکه فرایند نصب آن نیز بسیار راحت و سریع است. برای برپا کردن چنین خانه ای فضای شما احتیاج به پایه های خاصی ندارد. این خانه که پیش ساخته است، به وسیله ی کامیون به محل زندگی شما انتقال داده شده و ظرف چهار تا پنج روز مراحل نهایی نصب آن تمام می شود. برای برپایی چنین خانه ای، تنها یک سطح مسطح که بتواند وزن کل ساختار را حفظ کند، مورد نیاز است. این کمپانی از ابتدای سال 2018 اقدام به پذیرش سفارشات از تمام نقاط جهان خواهد کرد.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response