طراحی درب و پنجره هایی در رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

طراحی درب و پنجره هایی در رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان

شرکت ماروین (Marvin) سال های زیادی است که در زمینه ی طراحی درب و پنجره هایی در رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان فعالیت می کند. در طی این سال ها، این شرکت سعی داشته است تا با طراحی محصولاتی مطابق خواسته ی مشتریان خود، به آن ها در داشتن خانه هایی که منعکس کننده سلیقه شان باشد، کمک کند. مسئولین این شرکت به خوبی می دانند که داشتن خانه های مطابق با سلیقه و سبک زندگی افراد، چقدر می تواند برای مشتریان آن ها مهم باشد. در این میان قطعا رنگ ها نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. این شرکت قبلا پروژه “درب های کشویی” را اجرا کرده است که از نظر طراحی بسیار انعطاف پذیر هستند. پروژه ی جدید این شرکت، طراحی درب و پنجره هایی در رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان خود است. در این پروژه که “رنگ دلخواه شما” نام دارد، مشتریان می توانند هر رنگ و استایلی را که دوست دارند برای روکش های خارجی درب ها و پنجره های خود انتخاب کنند. این روکش ها مقاوم و بادوام هستند و از جنس آلومینیوم می باشند.

اگر شما قصد دارید تا خانه ی رویایی خود را بسازید، حتی اگر برای این خانه طراحی درب و پنجره صورتی در نظر گرفته اید، می توانید از از ابزارهای طراحی Marvin، مانند طراح محصولاتش و یا اپلیکیشن این کمپانی استفاده کنید. این ابزارآلات می توانند برای طراحی درب و پنجره خانه دلخواهتان به شما کمک کنند. ما  نیز در اینجا از تعدادی از طراحان مطرح درخواست کردیم تا ایده های طراحی درب و پنجره خود را که مناسب با درب های طراحی شده توسط این کمپانی است، برای ما به تصویر بکشند. این ایده می توانند به شما در طراحی خانه ی دلخواهتان با استفاده از محصولات کمپانی ماروین کمک کند.

 

طراحی درب و پنجره هایی در رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان
ایده ی طراحی داخلی جیمی بوش در کنار پنجره ی طراحی شده توسط Marvin

رنگ پنجره ها بر روی نورپردازی و احساسی که در خانه خواهید داشت، بسیار تاثیر گذار هستند. رنگ های روشن  می توانند پنجره ها را بزرگ و درخشان نشان دهند. این در حالی است که رنگ های تیره، آن ها را کوچک و شلوغ نشان می دهد. رنگ های گرم تر که با محیط اطراف خود نیز هماهنگی کافی داشته باشند، می توانند برای خانه ی شما آرامش و راحتی به ارمغان آورند.

جیمی بوش در این خصوص می گوید:رنگ ها می توانند تمام عناصر طراحی را تحت تاثیر خود قرار دهند، بنابراین در انتخاب رنگ ها باید بسیار دقت کنید. از رنگ های قوی می توانید برای قطعات اصلی مبلمان خود استفاده کنید. اگر از این رنگ ها در عناصر کوچک تر و تزئینی استفاده کنید، خانه ی شما شلوغ و پر هرج و مرج به نظر خواهد رسید.

طراحان معروف پائول آفِریات و پیتر اِستَمبِرگ، معتقد هستند که:”شما می توانید به طور محدود از رنگ های متفاوت استفاده کنید. رنگ های قوی را با دقت انتخاب کنید. در اینجا ما ار رنگ های بسیار قوی استفاده کردیم اما در عین حال طبیعت سنگ ها را حفظ کردیم و دیوار پشت شومینه را ساده نگه داشته ایم”. شما می توانید تصویر طراحی درب و پنجره آن ها را در ادامه ی این مقاله ببینید.

 

طراحی درب و پنجره هایی در رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان

یکی از طراح های معروف، کریم راشید می گوید:” رنگ ها برای من زندگی هستند و من به کمک رنگ ها می توانم احساسات، روح و روان خود را درک کنم و با آن زنگی کنم. بعضی از رنگ ها قوی هستند بعضی دیگر ملایم- چیزی که مهم است  این است که هر رنگ را به خوبی درک کنید و در جای مناسب آن را به کار ببرید. همچنین سعی کنید همخوانی میان آن ها را درک کنید تا در کنار هم خیلی خوب خود را نشان دهند. ممکن است استفاده از این رنگ ها نتیجه ی خوبی نداشته باشد، اما مهم این است که کسی از استفاده از رنگ های متفاوت نترسد. از رنگ ها برای ابراز احساسات خود استفاده کنید. نترسید که صندلی هایی به رنگ نارنجی روشن داشته باشید.  دیوار های خود را به رنگ زرد لیمویی در آورید و … ”

طراحی درب و پنجره هایی در رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان
طراحی داخلی اتاقی در هتل از اِستمبرگ و آفِریات در کنار در های فرانسوی طراحی شده توسط Marvin

طراح معروف دیگری، دیوید بروستاد، در خصوص رنگ ها می گوید:”من عاشق رنگ ها هستم و این را تمام افرادی که مرا می شناسند به خوبی می دانند. رنگ های روشن برای آنکه خانه ی شما را به فضایی منحصر به فرد و مخصوص شما تبدیل کنند، عالی هستند. من معمولا برای هماهنگی رنگ ها از رنگ های پایه استفاده می کنم. برای ترکیب رنگ های خاص وظریف باید دقت کنید که از رنگ هایی که ضد هم هستند استفاده کنید. اگر می خواهید که ظاهر ظریف تری داشته باشند، از رنگ های استفاده کنید که خیلی نزدیک هم هستند، مانند رنگ های قزمر و نارنجی یا رنگ زرد و نارنجی.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته