زمین چمن روی استخر شنا ( ساخت سقف استخر متحرک ) + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

ساخت سقف استخر متحرک به شکل زمین فوتبال

پوشش های متعددی برای سقف استخر ها میتوان در نظر گرفت. برای استفاده از استخر های خانگی که در محیط باز حیاط و یا باغ ساخته میشوند سقف های شیشه ای و شفافی را میتوان در نظر گرفت. این سقف های پوششی برای استخر ها میتوانند متحرک و یا ثابت باشند و همینطور بر حسب نیاز میتوان آنها را با ارتفاع های متفاوتی ساخت.

به نظر میرسد با توجه به روز افزون بودن ساخت استخر ها در منازل ویلایی در نظر گرفتن پوشش برای استخر یک ضرورت به حساب میآید، این پوشش ها علاوه بر فراهم نمودن استفاده از استخر در 4 فصل سال در تمیز نگاه داشتن آب استخر هم بسیار مفید هستند.

زمین فوتبال متحرک ( سقف متحرک استخر با زمین چمن )

در پروژه ای که فیلم آن را در زیر مشاهده میفرمایید کارفرما درخواست ساخت سقف استخر متحرک و جمع شو که به صورت زمین فوتبال باشد را دادند. این استخر ویلایی در جاجرود قرار دارد و به ابعاد 5 در 8 متر میباشد که با سازه فلزی و ریل دفنی ساخته شده است. پس از بسته شدن سقف استخر با موتور برقی به راحتی و ایمنی کامل تبدیل به یک زمین بازی فوتبال میگردد.

 

سقف استخر متحرک

سقف استخر متحرک گزینه منحصر به فرد و هوشمندانه ای برای استخر های خانگی که در حیاط  و یا باغ ویلا ها ساخته شده اند میباشد. چون این سقف های قابلیت جمع و باز شدن تلسکپی دارند. در بازار به سقفها سقف بازشو هم اطلاق میگردد. کاژه پروژه های متعددی در خصوص اجرای سقف های متحرک باز شو استخر در سطح کشور اجرا نموده است که سقف استخر دهکده فردیس و یا سقف استخر بازشو گوهر دشت کرج از نمونه های اجرا شده در زمینه میباشد.

 

ضمنا شما میتوانید با مراجعه به صفحه فیلم های پروژه کاژه با فعالیت های شرکت کاژه بیشتر آشنا شوید و ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته