صفر تا صد مراحل سفارش تا نصب آینه های دکوراتیو ( نحوه چسباندن آینه پازلی روی دیوار ) + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

میزان چسب لازم برای نصب آینه های دکوراتیو

هنگامی که تصمیم می گیرید از آینه دکوراتیو در دکوراسیون منزل یا محل کارتان استفاده کنید بهتر است مراحل نصب آن را هم بدانید. به طور کلی از دیدگاه نصب، آینه های دکوراتیو به دو بخش تقسیم می شوند.

بخش اول آن دسته از آینه ها هستند که که به صورت یک مجموعه کامل ساخته شده اند و به وسیله میخ یا بست به دیوار آویزان می شوند. این نوع آینه های دکوراتیو نصب سخت و پیچیده ای ندارند و از این رو در ادامه پیرامون آن ها توضیحی نخواهیم داد. اما نوع دیگر آینه های طرح دار بر روی دیوار همچون آینه های تراش دار هستند و الگوی خاصی برای نصب دارند که کمی حوصله، صبر و البته دقت لازم دارد.

صفر تا صد مراحل سفارش تا نصب آینه های دکوراتیو

مراحل نصب آینه های دکوراتیو ( نصب آینه جورچین )

الگوی آینه را بر روی دیوار با چسب کاغذی به آرامی ثابت نمایید. پس از آن که از قرارگیری محل مناسب الگو بر روی دیوار و فواصل آن از طرفین اطمینان حاصل نمودید تکه های آینه را به آرامی بردارید. مواظب باشید لبه های آینه در برخورد با دیوار یا سایر تکه ها آسیب نبیند و نشکند.

طوری عمل کنید گویا قصد دارید همانند یک پازل ( به این نوع آینه ها آینه پازلی هم گفته میشود )، تکه مناسب را در جای خود قرار دهید. به شکل و نقشه ارائه شده دقت کنید و به سادگی تکه ای از آینه های دکوراتیو را از پشت به چسب آغشته کرده و بر روی دیوار در جای مناسب خود فشار دهید. برای نصب آینه ی موردنظر بر روی دیوار منزل یا محل کارتان از چسب مخصوص آینه استفاده کنید.

نکته مهم در نصب آینه پازلی

سعی کنید از چسب هایی که به نام تجاری چسب آکواریوم و یا چسب سیلیکون معروف هستند استفاده نکنید. به علت آن که چسب های سیلیکون یا آکواریوم درون ترکیبات خود اسید دارند، به مرور زمان باعث از بین رفتن جیوه پشت آینه های دکوراتیو خواهند شد و پس از چند سال آینه با حالت پوسیدگی زیبایی خود را از دست خواهد داد.

از این رو پیشنهاد ما به شما، استفاده از چسب آینه است. اسید های متداول در چسب سیلیکون و آکواریوم در چسب شیشه وجود ندارد و از لحاظ استحکام یکی از بهترین چسب ها می باشد.

میزان چسب لازم برای نصب آینه های دکوراتیو

از یک سمت الگوی ارائه شده، شروع به نصب کنید. در چهار گوشه ی آینه به میزان لازم چسب بزنید و اگر قطعات آینه شما بزرگ است نقاط بیشتری را به چسب آغشته کنید. سپس تکه های آینه های دکوراتیو را با توجه به طراحی انجام شده توسط مجموعه کاژه و یا به وسیله ی نقشه ارائه شده، بر روی دیوار بچسبانید. به دقت آینه های دکوراتیو را در کنار یکدیگر فیت نمایید، به طوری که طبق نقشه هیچ گونه درزی بین قطعات آینه دیده نشود. این نکته مهم را فراموش نکنید که حتما از چسب خصوص آینه استفاده کنید.

نصب این الگوها باید تمیز و با تجربه کافی، دقت و حوصله انجام شود. با توجه به اینکه آینه جنس حساسی دارد، باید توجه کنید که لبه ها و یا نقاط تیزگوشه ی آینه های دکوراتیو، در اثر ضربه و برخورد آینه ها لب پر نشوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آینه های دکوراتیو ساخته شده توسط کاژه می توانید با شماره های ما در صفحه اصلی تماس حاصل نمایید. به فیلم نصب آینه دکوراتیو در زیر توجه بفرمائید.

میزان چسب لازم برای نصب آینه های دکوراتیو

 

کاژه آینه های با طرح های گوناگون تولید میکند، برخی از این آینه ها آینه پنجره ای و آینه سه تکه مخصوص میباشد که تصاویر آن را در زیر ملاحظه میکنید.

آینه پنجره ای - کاژه

 

آینه 3 لته دکوپاژ

 

 

5/5 - (21 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته

۵ Responses