تراش روی شیشه | جذاب ترین شیشه های دکوری

بدون شک تراش و طراحی روی درب های ورودی شیشه ای یکی از چشم نوازترین کارهای هنری است که تا به امروز دیده اید. ظرافت و طراحی بسیار خاص بر روی این شیشه ها نشان از دستان توانمند و هنرمند متخصصان این فن دارد. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این ایده پردازی به قدری کار تمیز و بدون نقص ارائه شده است که تماشای بی وقفه آن برای ساعت ها چشم شما را نوازش می کند. طرحی سنتی با نقش و نگار خاص به شکلی طراحی شده است که برجسته بودن آن بر روی شیشه ای که با یک تلنگر می شکند استثنایی است. با قاب گیری طلایی می توان یک قاب هنری خاص را در منزل مشاهده کرد.از این ایده پردازی می توان برای درب های ورودی لابی هتل، رستوران های لوکس و خانه های فوق مدرن بهره گرفت. شکی در این نیست که با انتخاب این سبک از شیشه های دکوری سلیقه شما به رخ همگان کشیده خواهد شد.

تراش روی شیشه

تراش روی شیشه

تراش  روی شیشه به  روش مدرن

برای دکوراسیون های مدرن می توانید از طرح های ارائه شده ای که در تصاویر زیر مشاهده می کنید بهره بگیرید. اگر تمایلی به طرح های اسلیمی با نقش و نگار و سنتی را ندارید می توانید از طرح های راه راه ساده که بسیار ظریف و شیک طراحی شده است بهره بگیرید. این امر به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد که چه پارامتری را برای دکوراسیون مد نظر دارید. از این ایده پردازی برای درب های ورودی ساختمان های اداری و سازمان های خود می توانید استفاده کنید. در مدل های دیگر شما می توانید یک طرح به سبک کهنه کاری شده را مشاهده کنید که این کار هم گزینه لوکسی برای دکوراسیون به شمار می آید. با استفاده از دستگیره های شیک و لوکس می توانید این ایده پردازی های را زیباتر دنبال کنید.

 

طراحی و تراش روی شیشه

طراحی روی شیشه سکوریت

طراحی روی شیشه سکوریت

 

تراش  روی شیشه با گل های رنگی

گل های طلایی و مسی بر روی شیشه های کهنه کاری شده می تواند ایده مناسبی برای مشکل پسندان باشد. بدون تردید تمام نیازهای شما با استفاده از تراش و طراحی روی درب های ورودی شیشه ای و پنجره  ها به راحتی دنبال می شود. شما از این ایده پردازی در اندازه های کوچک و بزرگ می توانید برای فضاهای که مد نظر دارید استفاده کنید. باید به شما بگویم ترکیب رنگ طلایی و مسی بر روی آینه های کهنه کاری شده سبب لوکس تر جلوه دادن فضای داخلی شما می شود.

 

تراش  روی شیشه با گل های رنگی

تراش  روی شیشه با گل های رنگی

 

 

تراش روی شیشه با المان های طبیعی

برش های رنگی با اشکال و المان های طبیعی بر روی شیشه های کهنه کاری شده خود یک ایده پردازی بی نظیر برای آینه های لوکس شما است. همچنین این سبک از ایده پردازی می توان برای بخش های که به صورت یک قاب نیاز به دکور کردن دارد استفاده کنید.

تراش روی شیشه با المان های طبیعی

تراش روی شیشه با المان های طبیعی

 

تراش روی شیشه با نقش و نگار سنتی

از زیبایی این سبک از تراش بر روی شیشه هر چقدر بگویم باز کم است. بدون شک همه شما با تماشای این طرح و نقش تا ساعت ها محو تماشا خواهید شد شما به راحتی با نظرخواهی از متخصصان این فن می توانید بهترین بخش را برای به نمایش گذاشتن این کار هنری بی نظیر در نظر بگیرید. تراش و طراحی روی درب های ورودی شیشه ای  بسیار خاص و بسیار ظریف دنبال شده است که یک اثر ماندگار را در خاطرها به ثبت می رساند.

 

تراش روی شیشه با نقش و نگار سنتی

تراش روی شیشه با نقش و نگار سنتی

 

تراش  روی شیشه برای دکوراسیون های خاص

 

از طراحی شیشه به صورت برجسته شما می توانید استفاده های بسیار زیادی ببرید. به عنوان مثال می توانید برای میز پذیرایی خود از این سبک کار به جهت رسیدن به یک طراحی متفاوت استفاده کنید. به قدری طراحی و ظریف کاری بر روی این سبک از شیشه های خاص است که تماشای آن در هر قسمتی از منزل لذت بخش است. اما به شما توصیه می کنیم برای درب های ورودی بخش های داخلی منزل خود از این سبک ایده پردازی استفاده کنید.

 

طراحی و تراش روی شیشه

طراحی و تراش روی شیشه

 

مقالات خواندنی: 

شیشه سکوریت چیست؟ کیفیت متریال و تفاوت آن با شیشه های معمولی

شیشه سکوریت مناسب کدام قسمت ساختمان است؟

ساخت اتاقک های شیشه ای | نمونه ها

شیشه لمینت سکوریت ؛ کاربرد؛ مزایا و قیمت شیشه سکوریت

شیشه لمینت سکوریت چیست؟

 

 

مقالات جدید:

طراحی روی شیشه سکوریت | تنوع در طرح و کاربری بینظیر در دکوراسیون