تمیز کردن و مرمت نورگیر های تزئینی شیشه ای

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟

تمیز کردن و مرمت نورگیر های تزئینی شیشه ای

 تمیز کردن و مرمت نورگیر های تزئینی شیشه ای
تمیز کردن و مرمت نورگیر های تزئینی شیشه ای

این روزها برای متفاوت جلوه دادن دکوراسیون داخلی از عناصر بسیار زیادی استفاده می شود. به عنوان مثال شیشه های تزئینی استین گلاس را می توان یکی از این پارامترها برای جلوه دادن بیشتر به دیزاین داخلی نام برد. ایده پردازی با استفاده از این سبک از شیشه ها به شکل گسترده ای در کل فضای داخلی منزل، محل کار و هر جایی دیگری که مد نظر شما باشد، دنبال می شود. اما باید به شما بگویم که به دلیل ظرافت در نوع طراحی این سبک از شیشه های تزئینی نیاز به نگهداری آن پر رنگ تر از سایر لوازم جانبی در منزل دنبال می شود. تمیز کاری و بازسازی نورگیرهای تزئینی شیشه ای امری است که نیاز به تخصص و مهارت خاص در این حوزه دارد. با ما همراه باشید تا پیرامون این موضوع نکاتی را به شما ارئه دهیم. پس از مطالعه امیدواریم مشکلات شما در زمینه بازسازی نورگیرهای تزئینی شیشه ای مرتفع شود.

نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟
نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟

نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟

نورگیرهای سقفی می توانند به صورت یک دست یا به صورت برش هایی از شیشه های تزئینی طراحی و تولید شوند. این سبک از نورگیرها عموما به دو صورت فلت (تخت) و خم طراحی و تولید می شوند. از نورگیرهای سقفی به منظور نورپردازی بهتر و متفاوت تر جلوه دادن دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

تنالیته رنگی که برای این نورگیرها استفاده می شود متفاوت است و شما می توانید هر تم رنگی و هر سبکی که به آن علاقمند هستید را برای دکوراسیون مدنظر قرار دهید. سبک های سنتی، مدرن، کلاسیک، پست مدرن و بسیاری سبک های هنری دیگر بر روی نورگیرهای شیشه ای پیاده و اجرا می شود. امری که توجه به این سبک از نور گیرها را پر رنگ تر جلوه می دهد نظافت، تعمیر و نگهداری از آن ها در صورت آسیب دیدگی است. باید بگویم بازسازی نورگیرهای تزئینی خود نیاز به تخصص و مهارت خاص دارد. شرکت ما در زمان فروش محصولات به این نکات توجه دارد.

نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟
نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟

بازسازی نور گیرهای تزئینی شیشه ای

زمانی که شرکتی در تولید و ساخت محصولات خود از متریال عالی و کادر مجرب بهره می گیرد؛ از صفر تا صد فرایند تولید و خدمات مرتبط با آن را نیز مد نظر قرار می دهد. به عنوان مثال شرکت کاژه تنها به تولید این نورگیرهای شیشه ای اکتفا نکرده است و خدماتی را پیرامون این سبک از نورگیرها ارائه داده است. به عنوان مثال خدمات نظافتی، مرمت و بازسازی که هر کدام را به صورت کامل در ادامه توضیح خواهیم داد.

نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟
نورگیر تزئینی شیشه ای چیست؟

خدمات نظافت نور گیرهای تزئینی شیشه ای

در گذر زمان هر وسیله ای که در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرد، کثیف می شود. وجود ذرات معلق در هوا، گرد و خاک و عواملی از این دست سبب می شود که نیاز به تمیزکاری آن احساس شود.  نورگیرهای تزئینی شیشه ای در ارتفاع بالایی نسبت به سطح زمین قرار دارد از همین رو نظافت و تمیزکاری آن نیاز به مهارت خاص دارد. شرکت کاژه متخصصانی را در این راستا آموزش داده است که به راحتی در کمترین زمان ممکن به بهترین و با کیفیت ترین روش کار نظافت نورگیر های تزئینی شیشه ای را به انجام می رسانند. شیشه های برش خورده با پیچ و خم میله های لابه لای این گنبد های شیشه ای کار نظافت آن ها را قدری دشوار می سازد. به همین خاطر باید خدمات نظافتی ویژه ای برای این منظور ارائه شود تا کار شبیه روز اول با جلا و درخشش همراه شود.

 

مرمت  نورگیرهای تزئینی شیشه ای

مرمت نورگیرهای تزئینی شیشه ای نیازمند دقت نظر و دستانی هنرمند است. به دلیل اینکه شیشه های تزئینی به شکلی خاص و متفاوت طراحی و تولید می شوند، مرمت آن ها نیازمند تخصص است. زمانی که برش های شیشه های رنگی در کنار یکدیگر روی نورگیر های شیشه ای نصب می شوند، ممکن است بنا به دلایلی یکی از آنها یا یک بخش خاصی از گنبد شیشه ای آسیب ببیند یا بشکند. از همین رو نیاز به تعویض کل کار به صورت یکجا نیست. کادر دوره دیده تیم تخصصی کاژه در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب کار مرمت شیشه های دکوری را به انجام می رسانند. بازسازی نورگیرهای شیشه ای تزئینی امری است که نیاز به مهارت خاص در این راستا دارد.

 

بازسازی نورگیرهای تزئینی شیشه ای

همانطور که می دانید بازسازی  کار بیشتری را نسبت به مرمت به خود اختصاص می دهد. مرمت و تمیزکاری زمانی که در کنار هم به شکل گسترده تری قرار می گیرد، می توان از عنوان بازسازی نورگیرهای تزئینی استفاده کرد. در طی گذر زمان ممکن است شیشه دچار فرسایش و آسیب شود و همین امر نیاز به بازسازی آن را پر رنگ تر جلوه می دهد. وجود گرد و خاک  یا آسیب دیدگی هایی که روی زیبایی کار اثر می گذارند، سبب می شود نیاز به بازسازی نورگیرهای تزئینی شیشه ای پررنگ تر جلوه کند.

 

خدمات شرکت های تولید کننده نورگیرهای تزئینی

شرکت هایی که نور گیرهای تزئینی شیشه ای تولید و عرضه می کنند، باید خدماتی نیز در این راستا ارائه دهند. به عنوان مثال زمانی که یک محصول دچار آسیب دیدگی می شود، خدمات پس از فروش و شرکت های خدماتی مربوطه نیاز و مشکل آن کالا را مرتفع می سازند. باید به این نکته اشاره شود که شرکت کاژه به عنوان یک شرکت تولید کننده نورگیرهای تزئینی به راحتی خدماتی را برای حل مشکلات کاربران ارائه داده است. نیاز است که خاطرنشان کنیم از صفر تا صد ساخت، نصب و مرمت و بازسازی نورگیرهای تزئینی شیشه ای توسط خدمات ارائه شده این شرکت به مشتریان عرضه می شود. اگر شما هم در ساختمان خود از شیشه های تزئینی استیند گلس استفاده کرده اید و به نظرتان نیاز است که آن  ها را نظافت یا مرمت کنید، کارکنان کاژه این کار را برای شما انجام می دهند.

 

 

مقالات خواندنی:

نظافت شیشه های تزئینی استین گلاس

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته