تنوع در طرح های نورگیر شیشه استیند گلس

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

نورگیر شیشه ای استیند گلس طرح بچگانه

تنوع در طرح های نورگیر شیشه استیند گلس

شیشه استیند گلس را در وب سایت خود معرفی کرده ایم. تاکنون بیشتر درباره ی طرح هایی از این شیشه صحبت کرده ایم که کلاسیک بوده اند. ما قبلا هم گفته ایم طرح هایی که می توان روی  این شیشه ها استفاده کرد بی نهایت است. در این پست سعی داریم یک طرح متفاوت از نورگیر شیشه استیند گلس را بررسی کنیم. شما می توانید از شیشه ی استیند گلس برای سقف نورگیر شیشه ای، گنبد شیشه و حتی لوستر نیز استفاده کنید.

نورگیر شیشه ای استیند گلس طرح بچگانه

 

نورگیر شیشه ای استیند گلس طرح بچگانه
نورگیر شیشه ای استیند گلس طرح بچگانه

کودکان همیشه می خواهند که بخش های مربوط به اتاق های آن ها و یا هرچیزی رنگ و بوی کودکانه داشته باشد. برای مثال دوست دارند اتاق آن ها دارای برچسب هایی از شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان باشد. در این نورگیر شیشه استیند گلس نیز مشاهده می کنید که طرح کودکانه روی آن پیاده شده است. این طرح زیبایی بخش فضای این حمام شده است.

 

تامین نور

این نورگیر شیشه استیند گلس توانسته است به خوبی نور مورد نیاز حمام خانه را تامین کند. نوری که از این استیند گلس وارد محیط می شود نیز دارای رنگ های مختلفی خواهد بود. ممکن است تصور کنید فضای داخلی از بیرون کاملا قابل رویت باشد، اما اینطور نیست و این استیند گلس کاملا مات است و اصلا فضای داخل از بیرون قابل مشاهده نیست. البته اگر این نورگیر شیشه استیند گلس را به گونه ای روی دیوار نصب کنید که پشت آن نیز چند لامپ قرار داشته باشد می توانید بدون اینکه به بیرون مشرف باشد نیز از رنگ پردازی های بسیار زیبای آن استفاده کنید.

 

مقاومت

فکر نکنید که این نورگیر شیشه استیند گلس به راحتی قابل شکستن است. این شیشه ها یکی از مقاوم ترین شیشه ها هستند. اگر این شیشه ها بر اثر ضربه ی شدیدی شکسته شوند نیز به تکه های بزرگ و خطرناک شکسته نمی شوند. بلکه در صورت شکستن به تکه های ریز و کم خطر خرد می شوند.

 

اگر می خواهید که از استیند گلس در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید حتما این کار را انجام دهید. استیند گلس بسیار بیشتر از آنچه که فکرش را می کنید فضای خانه ی شما را زیبا خواهد کرد. متخصصین ما در کاژه آماده هستند تا در انتخاب بهتر به شما کمک کنند، می توانید برای راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید. ما در یکی از پست های قبلی قیمت شیشه استیند گلس و اینکه چه عواملی در قیمت آن ها تاثیر دارد را مورد بررسی قرار داده ایم. برای مشاهده کلیک کنید.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته