جا به جایی گنبد شیشه ای ماهشهر با جرثقیل + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای ماهشهر با شیشه های استین گلس ساخته شده است، همانطور که در فیلم زیر مشاهده میفرمایید جا به جایی گنبد شیشه ای از حساسیت  ویژه ای برخوردار است.

شیشه های تزئینی این گنبد دکوراتیو در کارگاه شیشه های تزئینی کاژه ساخته شده و به همراه فریم فلزی آن و در یک بسته بندی ویژه به ماهشر در محل پروژه ارسال گردید. پس از منتاژ و نصب شیشه ها تصمیم گرفته شد که گنبد شیشه ای را با جرثقیل بر روی بام قرار دهیم و با بررسی تمام جوانب این کار به سر انجام رسید.

 

 

قبلا گنبد شیشه ای و بزرگ بازار تهران را هم توسط جرثقیل تاور کرین حمل و در جای آن قرار داده ایم برای مشاهده این فیلم هم میتوانید به صفحه حمل و جابجایی گنبد شیشه ای بازار تهران مراجعه فرمایید. ضمنا برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با با عملکرد و توانایی های شرکت کاژه  مجموعه فیلم های کوتاهی از برخی ز پروژه ها تهیه شده که میتوانید از صفحه فیلم های پروژه کاژه ملاحظه فرمایید.

کاژه تولید کننده شیشه های تزئینی و سقف های نورگیر دکوراتیو میباشد که در سطح کشور و خارج از کشور پروژه های زیادی را به سر انجام رسانده است لطفا با برسی بیشتر پروژه ها برای مشاوره با ما در تماس باشید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته