سقف کاذب شیشه تزئینی ( با شیشه های رنگی دست ساز تیفانی )

با ما به تماشای رنگ ها مهمان شوید، اگر می خواهید بی نظیرترین دکوراسیون داخلی را از آن خود کنید با ما همراه باشید. با ایده پردازی های متفاوت برای دکور کردن منزل خود همیشه یک قدم از دیگران جلوتر باشید. سقف های کاذب شیشه ای نمونه ای از یک کالای لوکس و منحصر به فرد است که چشم هر بیننده ای را تا ساعت ها به خود خیره نگه می دارد. در مقاله پیش رو سعی برآن داریم تا نمونه هایی از سقف های کاذب شیشه ای را برای شما به تصویر بکشیم. شما می توانید در اشکال هندسی متفاوت و با طراحی های بی نظیر بی نقص ترین تصویر سازی را در منزل خود به نظاره بنشینید.

سقف کاذب شیشه تزئینی

سقف کاذب شیشه تزئینی

 

سقف شیشه ای مربعی

نیازی نیست خود را برای ایده پردازی سقف هایتان محدود کنید، شما به راحتی با استفاده از سقف های مربعی شکل شیشه ای می توانید متفاوت ترین طرح را از آن خود کنید. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این سقف شیشه ای تصویری شبیه به یک حوض مربعی شکل سنتی گویی بر روی سقف دل نوازی می کند. انعکاسی از نورها و رنگ های تشبیه کاملی از سقف شیشه ای اشاره شده محسوب می شود.

سقف شیشه ای مربعی

سقف شیشه ای مربعی

سقف مربعی شکل با طراحی متفاوت

در سقف شیشه ای ارائه شده به راحتی می توانید  یک ایده پردازی به سبک معماری های سنتی را مشاهده کنید. همان طور که در تصویر مشهود است سقف با یک شیشه مربعی شکل با ترکیب رنگ قرمز و زرد به نمایش گذاشته شده است. این ایده پردازی به شکلی صورت گرفته است که گویی چراغی در زیر این شیشه روشن است و خود نمایی می کند این امر تنها به دلیل نوع رنگ آمیزی این سقف شیشه ای است.

سقف شیشه ای مستطیلی

سقف کاذب شیشه ای تزئینی زیر راه پله

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره شد می توانید از هر شکل هندسی که تمایل دارید برای دیزاین منزل خود بهره ببرید. به عنوان مثال یک سقف کاذب شیشه ای به شکل مستطیلی با یک رنگ آمیزی متفاوت می تواند تصویر زیبایی را در منزل شما به نمایش بگذارد. به عنوان مثال در این ایده پردازی یک ساحل با گوش ماهی های رنگی بر  روی سقف منزل شما چشم نوازی می کند. شکی نیست که با این تصویر سازی می توانید بهترین ها را در دکوراسیون منزل از آن خود کنید.

سقف کاذب شیشه ای تزئینی زیر راه پله

سقف کاذب شیشه ای تزئینی زیر راه پله

سقف دایره ای شکل

سقف شیشه ای با شکل دایره می تواند ایده دیگری برای دیزاین منزل شما به شمار آید. این گونه از سقف ها بسیار برای منزل های لوکس و خاص اثری هنری زیبایی را به نمایش می گذارد. همان طور که در تصویر مشاهده می شود این سقف شیشه ای شبیه به طرح های سنتی دیزاین شده است. رنگ آجری که در این نماد شیشه ای به کار رفته است می تواند گواه خوبی برای طرح سنتی منزل شما به شمار آید.

سقف کاذب شیشه ای

سقف کاذب شیشه ای

سقف شیشه ای با طرح های رنگارنگ

همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید این سقف شیشه ای سرشار از رنگ های شاد است. رنگ هایی که انعکاس آن در منزل سبب انرژی بخشیدن به اعضای خانواده شما می شود. شما می توانید با سفارش دادن این تم رنگی یک فضای شاد و زیبا را دکور کنید. در این سقف شیشه ای انعکاسی از رنگ زرد، آبی، قرمز و سفید به نمایش گذاشته شده که سبب شاد شدن فضا شده است.

سقف شیشه ای با طرح های رنگارنگ

سقف شیشه ای با طرح های رنگارنگ

سقف شیشه ای با اشکال هندسی

در این  ایده پردازی شما به راحتی یک طرح با اشکال هندسی متفاوت را مشاهده می کنید. می توانیم بگوییم یک بی نظمی خاصی به شکل منظم در این سقف مشاهده می شود. بی نظمی در طراحی و نظم در رنگ آمیزی متناسب مشهود است. رنگین کمانی از رنگ ها را می توانید از روی سقفی که در تصویر فوق ارائه شده است مشاهده کنید. اگر نور پردازی فضا به درستی به انجام برسد یک تصویر بی نقص را مشاهده می کنید.

سقف شیشه ای با اشکال هندسی

سقف شیشه ای با اشکال هندسی

سقف شیشه ای برای خانه ای لاکچری

شما از سقفی که در تصویر زیر ارائه شده است برای منزل های لوکس خود می توانید بهره بگیرید. این طرح بدون شک ایده مناسبی برای اتاق پذیرایی شما به شمار می آید. طراحی تاج مانند این سقف کاذب شیشه ای دلیل بارز این امر به  شمارمی آید.

سقف شیشه ای برای خانه ای لاکچری

سقف شیشه ای برای خانه ای لاکچری

 

 

 

مقالات خواندنی:

9 نمونه زیبا از سقف کاذب شیشه ای

سقف کاذب شیشه ای استیند گلس با تکنیک تیفانی

20 ایده مدرن برای نورگیرهای سقفی موجود در خانه هایی با کاربری دفتر کار

سقف کاذب شیشه تزئینی ( با شیشه های رنگی دست ساز تیفانی )