سقف کاذب شیشه تزئینی ( با شیشه های رنگی دست ساز تیفانی )

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

سقف کاذب شیشه ای

سقف کاذب شیشه تزئینی ( با شیشه های رنگی دست ساز تیفانی )

ابن روزها توجه به دکوراسیون داخلی سبب شده است از پارامترهای بی شماری برای دیزاین کردن منزل بهره گرفته شود. بدون تردید استفاده از سقف کاذب شیشه ای تزئینی یکی از عناصر اصلی برای دیزاین کردن محیط داخلی منزل به شمار می رود. با توجه به اینکه این گونه سقف ها خود به تنهایی تمام پارامترهای زیبایی را در بر دارد باید بگویم استفاده از این سقف ها خود به متفاوت تر شدن دکوراسیون داخلی بدون استفاده از هیچ کالای دیگری بسیار کمک می کند. بیشتر نشان دادن ارتفاع سقف منزل از یک سو از سوی دیگر نورپردازی طبیعی از سوی دیگر خود از جمله عواملی است که فضا را متفاوت جلوه می دهد.

سقف کاذب شیشه ای
سقف کاذب شیشه ای

 

سقف کاذب شیشه ای

سقف کاذب شیشه ای در نمونه های متنوعی با توجه به سلیقه و نیاز شما تولید و عرضه می شود. به راحتی می توانید با سفارش دادن سایز و طرح دلخواه خود یک سقف بی نظیر را پس از طراحی در منزل داشته باشید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا سقف کاذب شیشه ای را در طرح ها و رنگ های متنوع به شما معرفی کنیم. امید است پس از مطالعه مطلب پیش رو بتوانید به بهترین و متفاوت ترین دکوراسیون داخلی در منزل دست پیدا کنید. سقف کاذب شیشه ای زیباترین دکوراسیون را در منزل، محیط کار و یا هر فضای دیگری که شما مد نظر داشته باشید از آن شما می کند. سقف های شیشه ای، ستون های شیشه ای و دیوارکوب های شیشه ای نمونه هایی از کارهایی است که در ادامه به آن ها پرداخته می شود.

 

سقف کاذب شیشه ای با شیشه های دست ساز

اولین کاری که برای دکور کردن منزل می توان از آن بهره برد استفاده کردن از سقف های شیشه ای دایره ای شکل است. این نوع طراحی یکی از مرسوم ترین کارهایی است که برای رسیدن به یک ایده پردازی متفاوت همیشه از آن استفاده شده است. همان طور که در نمونه اول مشاهده می کنید سقف شیشه ای با ترکیبی از رنگ زرد با شکل دایره ای و مستطیلی در یک راهرو به طرز بسیار چشم گیری کار دیزاین را به عهده گرفته است. در نمونه دوم  با استفاده از یک طرح دایره در دایره یک سقف کاذب شیشه ای طراحی شده است. در این ایده پردازی از تمام آیتم های رنگی به زیباترین حالت ممکن بهره گرفته شده است. ایده پردازی با شیشه های دست ساز سبز، ابی، قرمز و زرد سبب جلوه بخشیدن به این طراحی بی نظیر شده است.

ایده پردازی با سقف شیشه ای

همان طور که در نمونه ارائه شده تصویر زیر مشاهده می کنید به صورت یک دایره ناتمام کار دکور سقف به انجام رسیده است. می توان از این طراحی برای سه کنج کناری فضا استفاده کرد تا ترکیب این کار با ستون گوشه ای فضا یک ایده پردازی بی نظیر را به صورت ترکیبی ارائه دهد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید تمام شیشه ها در ابتدا با زیر زمینه زرد رنگ طراحی شده است و سپس با گل های شیشه ای رنگی کار دکوراسیون کردن این سقف شیشه ای به انجام رسیده است.

سقف کاذب شیشه ای
سقف کاذب شیشه ای
سقف کاذب شیشه ای
سقف کاذب شیشه ای

یک ربع از یک دایره

اگر می خواهید از ایده پردازی سقف های شیشه ای برای منازل خود بهره ببرید اما هزینه های آن برای شما زیاد است به شما این ایده پردازی را پیشنهاد می دهیم. برای این کار می توانید تنها بخشی از یک دایره را برای طراحی سقف خود سفارش دهید. به عنوان مثال در گوشه ای از اتاق پذیرایی این طراحی را به تصویر بکشید. در نمونه های ارائه شده تم رنگی که در شیشه های سقفی به نمایش گذاشته شده است بسیار زیبا و آرامش بخش است. رنگ صورتی، زرد و طوسی از جمله مواردی است که در یکی از نمونه ها مشاهده می شود. شبیه به یک گل لاله به صورت یک اثر هنری یا شبیه به یک نقاشی سقف منزل دیزاین شده است. در نمونه دیگر با رنگ  طلایی، کرمی و نارنجی آتشین کار دیزاین این سقف شیشه ای به انجام رسیده است.

 

بک لایت
بک لایت
بک لایت
بک لایت

سقف کاذب شیشه ای مستطیلی

اگر می خواهید به صورت طولی تمام سقف را دیزاین کنید و یک نورپردازی بی نظیر داشته باشید باستفاده از تم زیر را پیشنهاد می کنیم. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید بخش زیادی از سقف به صورت خطی با استفاده از سقف کاذب شیشه ای با شیشه های دست ساز دکور شده است. ایده پردازی در تم رنگی امری است که به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. شما با توجه به تم رنگی و هارمونی رنگی که در محیط کار یا منزل خود دارید می توانید از رنگ های که به آن علاقه مند هستید استفاده کنید.

 

دیوار کوب با شیشه های دست ساز

در ادامه توجه شما را به نمونه های از شیشه های رنگی برای دیزاین کردن دیوار و یا ستون هایی از منزل و محیط کار جلب می کنیم. همان طور که در تصاویر ارائه شده مشاهده می کنید از این سبکبه صورت عمودی و افقی می توان استفاده کرد. می توانید از تم های رنگی برای دیوارکوب های شیشه ای کمک بگیرید تا ایده پردازی شما شبیه به یک قاب زیبا جلوه کند. همانند تصویر ارائه شده می توانید به صورت افقی نوعی طراحی و رنگ آمیزی را انتخاب کنید که گویی در اتاق شما یک آکواریوم دیواری نصب شده است.

بک لایت
بک لایت
بک لایت
بک لایت
بک لایت
بک لایت

 

سقف کاذب شیشه ای
سقف کاذب شیشه ای

مقالات خواندنی: 

سقف کاذب شیشه ای استیند گلس با تکنیک تیفانی

9 نمونه زیبا از سقف کاذب شیشه ای

استفاده از استیند گلس در پنجره های تزئینی و دیگر قسمت های منزل

سقف نورگیر شیشه تزئینی (استین گلس)

کاربرد شیشه های تزئینی رنگی در راه پله ساختمان ها چیست؟

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته