شیشه درب تزئینی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شیشه درب تزئینی

شیشه درب تزئینی

تصور کنید نور خورشید روی شیشه های رنگی می تابد و اشعه های زیبا و رنگی را وارد خانه ی شما می کند. شیشه های تزئنیی که قدمتی به اندازه ی تمدن مصر باستان دارد، راه بسیار آسانی برای اضافه کردن رنگ و زیبایی به خانه های شما هستند. شیشه درب تزئینی مدتی است در ایران هم مانند اروپا برای خود طرفدارانی پیدا کرده است. درب های ساختمان و منزل شما بخشی است که افراد به آن توجه می کنند. ساختمان هایی که از درب های تماما چوبی یا آهنی استفاده می کنند انگار چیزی در زیبایی خود کم دارند. شما می توانید این زیبایی را با استفاده از شیشه درب تزئینی به خانه های خود بیاورید.

شیشه های استیند گلس

شیشه های استیند گلس همان شیشه هایی هستند که برای شیشه درب تزئینی استفاده می شوند. این شیشه ها در اندازه و طرح های مختلف تولید می شوند. استفاده از شیشه های استیند گلس به عنوان شیشه درب تزئینی تنها کاربرد آن ها نیست و در مواردی مانند پنجره، سقف نورگیر و گنبد شیشه ای هم کاربرد دارند. اما برخی از افراد درباره ی استفاده از این شیشه ها سوالاتی دارند که باید جواب داده شوند.

 

شیشه درب تزئینی مناسب طراحی ساختمان من پیدا میشه؟

شیشه درب تزئینی
شیشه درب تزئینی

 

خوب این سوال را افراد زیادی مطرح کرده اند، البته که می توانید شیشه درب تزئینی متناسب با طراحی ساختمان مورد نظرتان را پیدا کنید. می توان گفت محدودیت در طرح این شیشه ها تنها محدودیت ذهن شماست. هر طرحی را می توان روی این شیشه ها پیاده کرد. طرح های کلیسایی، کدر، مورب و انواع مختلف دیگر برای تولید این شیشه ها کاربرد دارد. فرقی هم نمی کند که ساختمان شما چه طراحی داشته باشد.

درب شیشه ای تزئینی
درب شیشه ای تزئینی

حریم خصوصی من چی میشه؟

حریم خصوصی برای همه ی ما اهمیت ویژه دارد. ما نمی خواهیم فضای داخلی ساختمان به راحتی از درب دیده شود، شاید به همین دلیل هم درب های تماما چوبی و فلزی در ساختمان ها استفاده می شوند که زیبایی چندان زیادی هم ندارند. بیاید کاری کنیم که هم حریم خصوصی امنی داشته باشید و هم درب ساختمان شما زیبایی خود را داشته باشد. شیشه درب تزئینی این ویژگی را دارد. البته بستگی به شما دارد، شما می توانید نوع کدر این شیشه ها را سفارش دهید و یا مدلی را سفارش دهید که شفاف باشد.

موردی که باید دقت داشته باشید این است که استفاده از این شیشه ها در درب های ساختمان که ترکیبی از شیشه و چوب یا آهن هستند زیبایی خاصی خواهد داشت.

 

شیشه درب تزئینی مقاومت داره!؟

شیشه های مختلف به دلایل گوناگون می شکنند، ولی میزان مقاومت آن ها متفاوت است. شیشه درب تزئینی مقاومت خوبی دارد. همیشه باید کیفیت را در خرید و استفاده از شیشه ها در نظر داشت. این شیشه ها باید کیفیت و مقاومت مناسبی داشته باشد تا با گذشت زمان زیبایی و مقاومت سابق خود را حفظ کند. شیشه های تولیدی در مجموعه کاژه به دلیل برخورداری از کیفیت مناسب در برابر عوامل محیطی هم مقاومت لازم را دارند.

 

اندازه ی مناسب برای درب ساختمان من پیدا میشه؟

درب های تزئینی
درب های تزئینی

فرقی نمی کند  دربی که می خواهید پنل شیشه تزئینی را در آن استفاده کنید چه اندازه ای دارد، می توانید همان اندازه ی مناسب را برای آن ها سفارش دهید. اگر دربی که شما در نظر دارید بزرگ است می توانید از چند پنل استفاده کنید که هرکدام از آن ها بخشی از یک طرح کلی باشد.

 

از شیشه درب تزئینی در ساختمان های مختلف اداری، مسکونی و تفریحی استفاده می شود. تولید شیشه درب تزئینی با کیفیت مناسب هنری است که ما در شرکت کاژه آن را با سال ها تجربه به دست آورده ایم.

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response