پارتیشن استیندگلس

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

تاریخچه پارتیشن

استفاده از پارتیشن از سال 1338 آغاز و تا به امروز(چیزی در حدود 58 سال) ادامه داشته است.  روز به روز به طرفداران استفاده از پارتیشن اضافه می شود و همین امر سبب شده است در ساخت آن  طرح و ایده های نو به کار برده شود.

 

پارتیشن چیست؟

واژه پارتیشن در فرهنگ لغت ایرانی تعریفی ندارد زیرا کلمه Partition  یک کلمه لاتین است و با همین نام وارد فرهنگ فارسی شده است، ازاین رو به هرچیزی که معنای جدا کننده را القاء کند پارتیشن می گویند. پارتیشن در علم و فناوری سیستم های کامپیوتری تا دیوارک های سازه های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

پارتیشن استیندگلس

پارتیشن استیندگلس اداری و خانگی موضوع مورد توجه ما است. در کل هر دیوارکی که پس از ساخت سازه به منظور جدا سازی محیط از آن استفاده شود پارتیشن  نامیده می شود. نوع ساخت این گونه از پارتیشن ها باید به گونه ای باشد که در صورت نیاز به جابجایی قابلیت استفاده مجدد را داشته باشند و پس از نصب به راحتی بتوان آن ها را جدا و به مکان دیگری انتقال داد.

پارتیشن استیندگلس
پارتیشن استیندگلس

 

پارتیشن های اداری استیند گلس

پارتیشن استیندگلس در ذهن ما مکانی امن و خصوصی را تداعی می کند. در کشورهای اسلامی وجود پارتیشن به خوبی درک می شود. از آنجایی که رقابت بین کارکنان خانم و آقا با جداسازی محیط، کار را برای کارکنان خانم راحت تر کرده است نیاز است یادآور شویم علاوه بر به وجود آمدن محیطی امن نوع طراحی و دیزاین داخلی در پارتیشن بندی بر روحیه کاری بسیار تاثیرگذار است.

 

پارتیشن های استیند گلس خانگی
پارتیشن های استیند گلس اداری

تقسیم بندی پارتیشن های اداری

پارتیشن ها در محیط اداری به چند دسته تقسیم می شوند. پارتیشن ها به صورت کلی به دو دسته دو جداره و تک جداره و به صورت جزئی تر با نام پارتیشن هایی  با فریم آلومینیوم، فریم چوبی، با پانل های چوبی و شیشه ای، پارتیشن دو جداره با فریم آلومینیوم، پارتیشن دو جداره تمام چوب، پارتیشن تک جداره با فریم آلومینیوم و پارتیشن تک جداره تمام چوب دسته های دیگر از این تقسیم بندی شناخته شده است. پارتیشن شیشه ای تزئینی علاوه بر اینکه جلوه ای خاص به محیط کاری شما می دهد به راحتی حریم خصوصی شما راحفظ می کند.

دیوارپوش شیشه ای

پارتیشن های استیند گلس خانگی

پارتیشن در دکوراسیون داخلی منزل گاه توسط متخصصان صنعت طراحی داخلی به منظور زیبا سازی و جلوه دادن به محیط و گاهی برای جداسازی بین دو محیط مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال پارتیشن استیندگلس برای جداسازی محل ورودی منزل از اتاق نشیمن، جداسازی حال از پذیرایی، جداسازی آشپزخانه از اتاق نشیمن و برای جداسازی اتاق های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزیت های استفاده از پارتیشن این است که استفاده از آن در محیط های کوچک و بزرگ عموما مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن های شیشه ای تزئینی به شما کمک می کند بسیار متفاوت تر از گذشته دکوراسیون داخلی خود را به رخ بکشید.

 

پارتیشن های استیند گلس خانگی
پارتیشن های استیند گلس خانگی

 

مزایای استفاده از پارتیشن استیندگلس

با توجه به شرایط موجود در خانه می توان از پارتیشن استیندگلس دوجداره یا تک جداره درانواع مختلف، در طرح ها و رنگ های متنوع استفاده کرد. با استفاده از پارتیشن استیندگلس می توان محیط دنجی برای کتابخانه یا بازی  کودکان و حتی سینمای خانگی به راه انداخت. امروزه با پیشرفت صنعت مد، در دیزاین داخلی، دیگر نیازی نیست با خشت و آجر در محیط های کوچک به جداسازی محیط داخلی پرداخت. پارتیشن بندی استیندگلس از جنس شیشه ای جلوه ای خاص به محیط اطراف شما می بخشد. تنوع بسیار زیاد در پارتیشن استیند گلس  موجود و درک نیاز مشتریان از مزیت های دیگر استفاده از این محصول جدید است.

پارتیشن استیندگلس
پارتیشن استیندگلس

کلام آخر

اگر می خواهید به سبک مدرن محیط اطراف خود را جلوه ای خاص ببخشید، بدون تردید پارتیشن های استیندگلس بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. ایجاد حریم خصوصی، جداسازی فضای داخلی بدون آجر و خشت، زیبا سازی محیط و تغییر دکوراسیون همگی از مزایای پارتیشن های شیشه ای تزئینی به شمار می رود. با کاژه در دنیای مدرن امروز مطابق با آخرین مدل های دکوراسیون داخلی همراه باشید.

پوشش دیوار با شیشه های رنگی

https://kajeh.com/%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87/

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته