تایم لپس ساخت پنجره استین گلس سوئیت VIP هتل سیمرغ در کارگاه کاژه

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پنجره استین گلس هتل سیمرغ

شیشه های استین گلس از دیرباز در کشور های اروپایی استفاده میشده است. و همینطور کاربرد های شیشه استین گلس بر هیچ معماری پوشده نیست، ضمنا پیرامون کاربرد شیشه های استین گلس در سایت کاژه مفصل توضیح داده شده است، و همچنین با جستجو در پرئژه های انجام شده کاژه میتوانید موارد بینظیری از کاربد این هنر را در صنعت ساختمان، بازسازی و دکوراسیون مشاهده فرمایید. همینجا از شما دعوت میشود با مراجعه به صفحه فیلم پروژه های کاژه دیدن فرمایید.

پروژه ساخت پنجره های استین گلس هتل سیمرغ تهران توسط شرکت  معماری”تک فرم” به کاژه سپرده شد که پروسه تولید یکی از پنجره های این هتل را در تایم لپس زیر مشاهده میکنید.

 

این پنجره استین گلس دایره ای شکل برای سوئیت vip هتل سیمرغ ساخته شد و همینطور در این سوئیت 2 نورگیر شیشه ای باتکنیک استین گلس و طراحی روی شیشه هم طراحی و ساخته شدکه در صفحه نورگیر شیشه ای هتل سیمرغ تهران میتوانید ملاحظه فرمایید.

 

پنجره استین گلس هتل سیمرغ تهران

 

نحوه ساخت پنجره استین گلس

شیشه های استین گلس از ترکیب شیشه های ساده، رنگی و یا منقوش با مفتولی فلزی بنام لدکیم ساخته میشوند. همانطور که درفیلم تایم لپس پنجره هتل سیمرغ ملاحظه میکنید شیشه ها طبق یک نقشه از پیش طراحی شده در ابتدا برش خورده و از گوشه طرح با لدکیم منتاژ میگردند و در نهایت با جوش مخصوصی طرح کلی یکپارچه میگردد.

این شیشه ها در معماری و دکوراسیون کاربرد فراوانی دارند که با جستجو در پروژه های کاژه میتوانید موارد بیشتری را در بخش ساختمان ملاحظه فرمایید، ساخت گنبد های شیشه ای تزئینی هم یکی از کاربرد های منحصر به فرد این صنعت شیشه گری میباشد، با این تکنیک سقف های نورگیر بینظیری را میتوان برای اماکن تجاری و مسکونی طراحی نمود، این تکنیک در ایران برای درب های ورودی و لاکچری هم مورد اقبال قرار گرفته است.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته