کاربرد پارتیشن های استیند گلس در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

پارتیشن بندی، اساسا به معنی تقسیم بندی محیط و مجزا کردن بخش های مختلف یک فضا است. اما این تقسیم بندی الزاما با سنگ و آجر و سیمان انجام نمی شود و امروزه از متریال های ظریف تر  و زیباتری برای پارتیشن بندی ادارات، دفاتر کار و منازل مسکونی استفاده می شود. یکی از رایج ترین و پرکاربردترین متریالی که در پارتیشن بندی مورد استفاده قرار می گیرد شیشه است. شیشه نیز انواع بسیار گوناگونی دارد و آن چه در این بخش مد نظر ما است، استفاده از پارتیشن های شیشه ای استیند گلس در منازل مسکونی است. حال می خواهیم با کاربردهای پارتیشن های شیشه ای استیند گلس و مزایای استفاده از آن ها در منازل مسکونی آشنا شویم.

کاربرد پارتیشن های استیند گلس در منازل مسکونی

استفاده از پارتیشن های شیشه ای استیند گلس در منازل، باعث می شود که بدون از بین دفتن ساختار کلی فضا و برهم خوردن ماهیت آن، فضای مورد نظر به دو بخش جداگانه تفکیک شود. این ویژگی در دکوراسیون داخلی منازل بسیار با ارزش است و برای جداسازی آشپزهانه از سالن پذیرایی، برای تفکیک هال خصوصی و سالن غذاخوری، تفکیک فضای تلوزیون و سالن پذیرایی و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد. استفاده از تکنیک استیند گلس در این پارتیشن ها، باعث می شود تا پارتیشن ها علاوه بر کاربردهای بسیاری که دارند، تبدیل به سازه ای دکوراتیو در فضا شوند و خود به عنوان یکی از اشیای تزئینی در محیط، جلب توجه کنند و تمامی نگاه ها را به خود جذب کنند.

 

مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای استیند گلس

پارتیشن های شیشه ای استیند گلس، به خاطر ماهیت شیشه و عبور نور از آن، نقش بسیار مهمی در نورپردازی فضای خانه ی شما ایفا می کنند و باعث انعکاس نور در رنگ های بسیار زیبا و متنوعی دز فضا می شوند. پارتیشن های شیشه ای به خاطر شفاف بودن شیشه، دید ناظز را به آن سوس شیشه به طور کامل مختل نمی کنند و همین ویژگی آن ها باعث می شود که فضا بزرگتر به نظر برسد. برای مثال اگر شما برای جدا کردن سالن پذیرایی از نشیمن خصوصی منزلتان، از تیغه های آجری و سنگی پوشیده از سیمان استفاده کنید، خواهید دید که هر دو فضا نسبت به حالت اول، بسیار کوچک تر به نظر می رسند و فضای داخلی هر بخش، تاریک تر می شود. اما اگر برای جداسازی دو محیط از هم، از پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید، متوجه می شوید که هم بزرگی و یکپارچگی فضا از بین نمی رود و هم نور محیط کم تر نمی شود و در کنار همه ی این ها، زیبایی شیشه های استیند گلس نیز بر محیط اضافه می شوند.

 

پارتیشن های شیشه ای استیند گلس، در کنار ویژگی های عملکردی که دارند، همواره دارای ارزش هنری و زیبایی بصری نیز می باشند و به عنوای یکی از مولفه های دکوراتیو در فضا، مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت دکوراسیئن کاژه، که یکی از با تجربه ترین گروه های دکوراسیون در استفاده از شیشه های استیند گلس است، این امکان را برایتان به وجود می آورد که طرح و رنگ مورد نظرتان را، بسته به رنگ آمیزی و سبک دکوراسیون منزلتان، انتخاب کنید و به بهترین شکل ممکن در محل مورد نظرتان اجرا نماییدو برای بازدید از نمونه کارهای استیند گلس انجام شده توسط شرکت کاژه، می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته