گنبد شیشه ای کلاردشت – تعویض گنبد نورگیر قدیمی با گنبد شیشه ای استین گلس + فیلم

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای کلاردشت  با طراحی متفاوت از دیگر طرح های کاژه است که سعی شده از قطرات باران برای طراحی این سقف نورگیر الهام گرفته شود. باید ذکر نمود که به در خواست یکی دیگر از مشتریان مجموعه از این طرح در گنبد شیشه ای بجنورد نیز استفاده شده است.

تیم طراحی کاژه تلاش میکند نسبت به کاربری سقف های نورگیر از طرح های متنوعی در تولید گنبد های شیشه ای خود بهره گیرد و از تکرار طرح ها در تولیدات خود اجتناب میورزد. با این حال نظر مشتریان محترم در اولویت کار مجموعه قرار دارد. گنبد شیشه ای کلاردشت به قطر 2.7 متر و ارتفاع 90 سانتیمتر بر بالای پله گرد ویلایی در کلاردشت نصب گردید.

 

 

گنبد شیشه ای کلاردشت

 

گنبد شیشه ای کلاردشت

 

تعویض گنبد نورگیر قدیمی با گنبد شیشه ای استین گلس

در این پروژه سقفی نورگیری از جنس پرگه های پلی کربنات ساخته شده بود، که در فرایند بازسازی منزل این سقف نورگیر با گنبد شیشه ای استین گلس جایگزین گردید.

به نظر میرسد که خانه ها و مکان های بیشماری از سقف های نورگیر قدیمی بهره میگیرند که بعضا نا کارآمد هستند و از زیبایی کمتری برخوردارند. سقف نورگیر با شیشه های تزئینی استین گلس یک گزینه هوشمندانه و بینظیر بشمار میرود و مخصوصا بهره گرفتن از گنبد شیشه ای استین گلس ضمن انتقال نور به فضای داخل، فضا را مجلل تر و دلنشین تر مینماید.

گنبد شیشه ای نیاوران تهران هم با تعویض گنبد نورگیر قدیمی با گنبد شیشه ای استین گلس دکوراتیو زیبایی خاصی به فضای خانه و محیط داخلی بخشیده است.

 

 

تولید شیشه های تزئینی و سقف های نورگیر دکوراتیو

کاژه با کارگاهی مجهز در زمینه شیشه ای تزئینی و با به خدمت گرفتن هنرمندان و متخصصان این حوزه توانسته تجربه بینظیری را در زمینه طراحی و تولید سقف های نورگیر دکوراتیو با پروژه های ارزشمندی در سطح کشور و خارج از کشور ارائه نماید. همینجا از شما دعوت میگردد با تماشای فیلم های کوتاه تهیه شده از برخی از پروژه ها در صفحه فیلم های پروژه کاژه نحوه عملکرد ما را با دقت بیشتری بررسی نموده و ما را از رهنمود های خود بهره مند سازید.

گنبد شیشه ای کلاردشت

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته