۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شاهکار موزاییکی

۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو

۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو
۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو

 

با تکامل آینه ها در انواع متنوعی از شکل، سبک و اندازه های باور نکردنی، به نظر می رسد اکنون این شیشه ی قدیمی به چیزی بیشتر از یک همراه قابل اعتماد برای کمک به شما در آماده شدن تبدیل شده است. نصب آینه دکوراتیو به عنوان یک ابزار مؤثر در طراحی داخلی برای رسیدن به اهداف عملی مورد استفاده قرار می گیرد. این که می خواهید حس جالبی را به فضای داخلی منزل خود اضافه کنید، یک قطعه ی چشم گیر هنری بر روی دیواری بسازید و یا نور فضای خود را تقویت کنید، آینه ای که به درستی انتخاب شده و در مکان مناسب قرار گرفته، راه حل شماست.

۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو
۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو

 

قطعه چشم گیر

یک آینه ی چشم گیر و با شکوه یک راه عالی برای ایجاد حسی هنری در فضای شماست. به این منزل در چلسی که توسط هلن گرین طراحی شده توجه کنید؛ آینه آفتابگردان به صورت هنرمندانه ای در بالای میز کنسول راهرو قرار داده شده، در حالی که به طرز هوشمندانه ای مابین درهای اتاق مورد نظر قرار گرفته است.

قطعه چشم گیر
قطعه چشم گیر

 

هندسه


آینه های هندسی تأثیرات زیادی دارند و اغلب آنها زیبایی شناسی معاصر را ارائه می دهند. جین لوییز از فضای خالی بالای شومینه در این منزل پاریسی با نصب آینه ی طراحی شده به شکل هشت ضلعی و قابی از جنس نقره، استفاده مفیدی کرده است. به رغم اینکه فضا با مبلمان و لوازم عالی احاطه شده، با توجه به زیبایی ظاهری و محل قرار گیری، لازم نیست آینه برای جلب توجه تلاش زیادی انجام دهد.

هندسه / آینه دکوراتیو
هندسه / آینه دکوراتیو

دکوراتیو

 

در این اتاق ناهار خوری از یک منزل ویلایی لوکس در سوئیس که با خوش سلیقگی توسط کلی هوپن طراحی شده، از نصب آینه دکوراتیو به صورت جفت استفاده شده است. پروفیل های میله ای به کار رفته در تزئین دیوارها نیز به جذابیت بیشتر کمک می کنند.

دکوراتیو
دکوراتیو

تنگ فلزی

 

این فضای فوق العاده که توسط پیر ایوانویچ طراحی شده، قدرت آینه های ظریف را در تأثیرگذاری قابل توجه بر سبک اتاق نشان می دهد. شومینه ی آینه ای که با سایز کاملا مناسبی ساخته شده و توسط همین دکوراتور فرانسوی طراحی شده است به همراه ستون هایی از جنس همان فلز، جذابیت و انسجام را به فضا اضافه کرده اند.

 

تنگ فلزی
تنگ فلزی

 

شاهکار موزاییکی

 

کلی ورستلر مسئول بازسازی این اتاق از یک مکان 10،000 متر مربعی در گرجستان است. ورستلر به عنوان یک ماکسیمالیست، از اینکه در این فضای کوچک با نصب آینه بر تمام سطوح، محدودیتها را از بین ببرد، پروایی نداشته است.

 

شاهکار موزاییکی
شاهکار موزاییکی

دوبرابر کننده

 

در این اتاق ناهارخوری که توسط کاترین پلی طراحی شده، از نصب آینه دکوراتیو به خوبی استفاده شده است و این سه آینه ی تمام قد و زیبا به جزئی غیر قابل چشم پوشی از این طراحی تبدیل شده اند. قاب های آنها با لایه نازک و طلایی اجازه می دهد تا شیشه ها درخشش جادویی خو را در فضا بازتاب دهند.

 

دوبرابر کننده / آینه دکوراتیو
دوبرابر کننده / آینه دکوراتیو

پنل های منعکس کننده


لورا همت از یک سری آینه در این طراحی استفاده کرده و نتیجه کار او به خوبی گویای همه چیز است. آینه ها در پله هایی از سنگ مرمر شفاف، حاشیه فلزی و نورپردازی روشن برای ایجاد فضایی لوکس به کار برده شده است.

پنل های منعکس کننده / آینه دکوراتیو
پنل های منعکس کننده / آینه دکوراتیو

 

تقویت کننده

 

این تصویر از یک اتاق پرو لباس، نشان دهنده توانایی آینه ها در افزایش نور و فضا در اتاق های کوچک، ناخوشایند و با نور محدود است. انعکاس کمد لباس با همراهی سقف قوس دار کمد کفش ها، توهم این که اتاق دو برابر اندازه واقعی آن است را ایجاد می کند.

تقویت کننده / آینه دکوراتیو
تقویت کننده / آینه دکوراتیو

 

دکور خاص

 

واضح است که شرکت طراحی تیلور هاوز در لندن به طور کامل از مزایای بی شمار نصب آینه دکوراتیو با استفاده از این سطح بازتابنده بزرگ به عنوان یک ویژگی مرکزی در این راهرو بهره برده است. در مقابل دکور چوبی و تیره رنگ، پارتیشن آینه ای نور را به فضا وارد می کند.

دکور خاص / آینه دکوراتیو
دکور خاص / آینه دکوراتیو

تصویر آینه ای

 

یک جفت آینه دیواری بزرگ برای نمایشی متقارن در این قسمت از اقامتگاه هاید پارک استفاده شده اند. این اتاق نشیمن با طراحی کلاسیک معاصر، تصویر کاملی از ترکیب مبلمان و کوسن های هماهنگ، لامپ های رومیزی و قطعات هنری خلق کرده است. علاوه بر این، نصب آینه دکوراتیو بصورت جفت، زیبایی متعادلی به محیط می افزاید و به فضا روح فنگ شویی می دهد.

 

تصویر آینه ای / آینه دکوراتیو
تصویر آینه ای / آینه دکوراتیو

کلاسیک و مدرن

 

نصب آینه دکوراتیو در این طراحی بصورت ساده و سنتی و به شکل مربع، حس کلاسیک را به این محیط تلقین می کند. محل قرار گیری آن همچنین به درخشش بیشتر لوستر کمک قابل توجهی کرده است.

کلاسیک و مدرن / آینه دکوراتیو
کلاسیک و مدرن / آینه دکوراتیو

چند وجهی

 

بهره گیری از مزایای سطوح بازتابنده لزوما همیشه توسط آینه ها به تنهایی تأمین نمی شود. اگر دیوار شما با کاغذ دیواری، لامپ و یا تابلویی هنری تزیین شده و جایی برای آینه ندارید، استفاده از اشیاء آینه ای یک روش جایگزین برای بهره گرفتن از فواید آینه هاست. این میز با شیشه های آینه ای و جزئیات هندسی، نمونه ای عالی از اشیاء آینه ای می باشد.

 

مقالات خواندنی:

چگونه می توانید یک آینه دیواری مناسب انتخاب کنید

آینه دکوراتیو ؛ 9 راه حل متفاوت استفاده از آن در خانه

خرید آینه و نصب روی دیوار؛ دکوراسیون با آینه انعکاسی از ترند جدید 2018

پنج روش جالب برای نصب آینه در فضاهای کوچک

نکاتی که بایستی قبل از نصب آینه به دیوار بدانید

نصب آینه روی دیوار و تأثیر آینه در فضای داخلی

هفت روش الهام بخش برای داشتن آینه دکوراتیو در اتاق نشیمن

آینه های دکوراتیو برای سالن های پذیرایی

ساخت و اجرای آینه های حجمی دکوراتیو

آینه های دکوراتیو طرح مدرن و کلاسیک

آینه های دکوراتیو دیواری برای تزیین منزل

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته