آینه لوزی تراش خورده

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

جنس آینه لوزی تراش خورده

آینه لوزی تراش خورده

آینه لوزی تراش خورده
آینه لوزی تراش خورده

همان طور که می دانید برای جلوه دادن بیشتر به دکوراسیون داخلی از هنر آینه کاری در فضا بهره گرفته می شود. این کار عموما بر روی دیوارها شبیه به یک قاب عکس زیبا نقش می بندد. حال می تواند این قاب، یک قاب بزرگ و چشم نواز باشد یا یک قاب آینه کاری شده با لوزی تراش خورده کوچک به انجام برسد. شما با هر سبک چیدمانی که مد نظر داشته باشید می توانید از این آینه برای جلوه دادن بیشتر به فضا بهره بگیرید. با ما همراه باشید تا شما را با آینه لوزی تراش خورده بیشتر آشنا کنیم.

تاریخچه آینه لوزی تراش خورده

از گذشته تا کنون شاهد استفاده از این آینه در منازل بوده اید. به شکلی که این سبک از آینه کاری ها در منزل های مادر بزرگ ها به خوبی مشهود و بارز بوده است. این روزها این سبک از آینه با شکل جدیدتری وارد بازار شده است. از همین رو به راحتی می توانیم بگویم آینه لوزی تراش خورده بهترین گزینه برای دکوراسیون های مدرن به شمار می آید و شما با کمترین هزینه می توانید به اثر گذار ترین دکور دست پیدا کنید.

آینه لوزی تراش خورده
آینه لوزی تراش خورده

مزیت استفاده از آینه لوزی تراش خورده

یکی از مهم ترین مزیت های این سبک آینه کاری این است که شما به راحتی می توانید از آن در هر قسمتی از منزل استفاده کنید. اتاق نشیمن، سالن پذیرایی، اتاق خواب، راهرو و هر دیواری که مد نظر شما باشد, این سبک از اینه قابلیت نصب را به شما می دهد. مورد دیگر که سبب متمایز شدن این نوع آینه کاری شده است سرعت عمل در آماده سازی آن است که مدت زمان زیادی را به خود اختصاص نمی دهد. از همین رو شما با کمترین زمان از لحظه ثبت سفارش تا زمان دریافت، صاحب یک آینه لوزی تراش خورده هستید. مزیت دیگر این نوع آینه ها رنگ بندی آن است که شما در سه رنگ سفید، برنز و مسی می توانید از این آینه ها بهره بگیرید. در نهایت به دلیل اینکه این آینه به صورت تکه تکه نصب می شود در صورت شکسته شدن یکی از قطعات نیاز به تعویض کل آینه نیست.

جنس آینه لوزی تراش خورده

از آنجایی که از آینه های تراش خورده بیشتر به منظور دکور کردن در منزل استفاده می شود، باید به شما بگویم این گونه از آینه ها با جنس های متفاوتی در بازار موجود هستند. جنس برخی از آینه ها از کیفیت بالایی برخوردار نیست به همین خاطر طی گذر زمان فرسوده شده و جلای خود را از دست می دهند. استفاده از اینه لوزی تراش دار با ابعاد بزرگ تر بسیار به صرفه تر از آینه کاری با ابعاد کوچک است. آینه هایی که به شکل لوزی طراحی می شوند عموما از دو سبک در طراحی بهره می برند. مورد اول طراحی به صورت یک پارچه بر روی یک آینه بزرگ است که سی ان سی نام دارد و مورد دوم همین کار تراشیده شده به صورت تکه ای است.

جنس آینه لوزی تراش خورده
جنس آینه لوزی تراش خورده

مقایسه کار سی ان سی و آینه لوزی تراش خورده

در نگاه اول هیچ تفاوتی در آینه سی ان سی و آینه تراشیده شده مشاهده نمی شود. حال آنکه با نزدیک شدن به کار تفاوت فاحش و بارز آن مشاهده می شود. آینه های سی ان سی به صورت یک پارچه بر روی یک آینه طراحی می شوند و با شکستن یک قسمت از اینه تمام آینه بلا استفاده می شود و نیاز است که کل کار تعویض شود. حال آنکه این آینه به صورت تکه تکه برش می خورد. همین امر سبب می شود با شکستن یک قطعه از آینه نیاز به تعویض کل آن نباشد و با ترمیم همان یک قطعه کار مثل روز اول شود. بدون تردید کاری که به صورت تکه تکه برش خورده باشد جلوه بیشتری به دکوراسیون شما می دهد.

آینه لوزی تراش خورده

همان طور که در مطلب فوق مطالعه کردید این آینه را می توانید با یک قاب بر روی دیوار به صورت دکوری نصب کنید و یا از آن به صورت دیواریبر روی قسمتی از دیوار منزل استفاده کنید. می توانید با توجه به تم رنگی که در منزل دارید از قاب هایی که این هارمونی رنگ را شامل می شود استفاده کنید. همه این عوامل به سلیقه و ذوق هنری شما بستگی دارد؛ به شکلی که اندازه آینه لوزی تراش خورده نیز به نظر و سلیقه شما با ابعاد متفاوت آماده و مورد استفاده تان قرار می گیرد.

آینه لوزی تراش خورده
آینه لوزی تراش خورده

 

مقالات خواندنی:

آینه آنتیک چیست؟

چرا آینه ونیزی طرفدار زیادی پیدا کرده است؟

آینه هندسی چیست؟

آینه کهنه کاری شده

تولید آینه های خاص و دکوراتیو

آینه پتینه چیست؟

نصب آینه ؛ چگونه نور بیشتری را منتقل کنیم؟

آینه دکوراتیو ؛ چند مورد از آینه های دکوراتیو

دکور آینه با فلز : راهنمایی های در طراحی و نصب آینه

نصب آینه و همنشینی آن با آهن سخت، دکوری زیبا و منحصر به فرد

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته