اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شکل های مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبدهای شیشه ای رنگارنگ

 اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس
اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبدها و سقف های شیشه ای یک راه منحصر به فرد و جالب برای افزودن رنگ و نور به هر فضایی هستند. طراحی مدولار (استفاده از قطعات کوچک) سقف های شیشه ای رنگی و گنبدها این اجازه را می دهد تا آنها در هر شکل و بصورت سفارشی ساخته شوند. قطعات مدولار در اندازه های ۲در ۲ یا ۲در ۴ فیت ‌(هر فیت معادل ۱۲ اینچ است) موجود هستند و می توانند برای ساخت گنبد یا سقف تا هر اندازه ای که می خواهید ترکیب شوند. صدها طرح برای انتخاب وجود دارد و حتی می توانید ایده خود را طراحی کنید و سفارش دهید. پنل های گنبد شیشه ای استیند گلس به آسانی نصب شده و با سیستم های جدید یا شبکه هایی که از قبل موجود هستند نیز منطبق می شوند. این ویژگی باعث می شود که گنبد شیشه ای استیند گلس، هم برای سقف های موجود و هم ساخت و سازهای جدید ایده آل باشد.

سودمندی، ترکیب رنگ های درخشان، حس زیبایی شناسی و مهارت ساختاری از ویژگی های گنبد شیشه ای رنگی است.

انواع شکل های سفارشی برای گنبد شیشه ای استیند گلس

انواع شکل های سفارشی برای گنبد شیشه ای استیند گلس
انواع شکل های سفارشی برای گنبد شیشه ای استیند گلس

یک گنبد شیشه ای ساخته شده با استیند گلس می تواند ویژگی اصلی هتل، مرکز تفریحی، ساختمان دولتی یا دانشگاهی باشد که سبک معماری شما را تکمیل یا یکپارچه می کند و در عین حال، نور و فضا به محیط اضافه می کند. گنبدهای شیشه ای استیند گلس همچنین به طور نامحسوس می تواند در بازدید کنندگان و مهمانان شما حسی از عظمت و ظرافت ایجاد کند.

روش ساخت گنبدهای شیشه ای

گنبدهای شیشه ای رنگی با استفاده از فرایند طراحی مدولار ساخته شده اند که سعی شده تا فرآیند تولید و نصب این گنبد به آسانی و با سرعت انجام شود. مزیت دیگر استفاده از طراحی مدولار در این فرآیند این است که هر گنبد شیشه ای استیند گلس اساسا یک محصول سفارشی منحصر بفرد برای هر مشتری است.

شکل های مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

اگرچه ممکن است شما فکر کنید که یک گنبد شیشه ای رنگی باید به شکل گنبدی باشد، اما این ترکیب های شیشه ای رنگارنگ می توانند در هر شکلی، منطبق با فضای موجود در سازه شما تولید شوند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا نیاز به هیچگونه ساخت و ساز مجدد برای اضافه کردن گنبد شیشه ای نداشته باشید.

شکل های مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس
شکل های مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

انواع شکل های گنبد های شیشه ای سفارشی

  • دایره ای
  • مربع
  • مستطیل
  • شکل هشت ضلعی
  • شش ضلعی

علاوه بر نمونه های ذکر شده، گزینه های بسیار دیگری نیز وجود دارند. تقریبا هر شکل می تواند برای گنبد شیشه ای رنگی شما در اندازه ای که نیاز دارید ساخته شود. از آنجا که این گنبدهای شیشه ای استیند گلس به صورت سفارشی ساخته شده اند، می توانید مطمئن باشید که با فضای شما متناسب خواهند بود. تیم سازنده همچنین به شما در طی فرآیند اندازه گیری کمک می کند و شما می توانید از مشاوره با آنها در طول فرآیند بهره بگیرید تا اطمینان حاصل کنید محصول نهایی دقیقا همان چیزی است که می خواهید و می توانید آن را نصب کنید.

 اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس
اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

علاوه بر شکل و اندازه، گنبدهای شیشه ای رنگی همچنین می توانند طوری طراحی شوند که با پنجره یا پنجره سقفی موجود در سازه شما منطبق باشند. گزینه دیگر این است که می توانید از ترکیب یک نور پس زمینه LED نیز استفاده کنید تا بتوانید از گنبد شیشه ای استیند گلس لذت ببرید بدون اینکه مجبور باشید به نور طبیعی یا روشنایی شبانه تکیه کنید. این ویژگی ها همچنین می توانند با هر شکلی که شما برای گنبد شیشه ای رنگارنگ خود می خواهید، آمیخته شوند.

انتخاب طرح دلخواه

کاتالوگ های موجود از طرح های مختلف شیشه های استیند گلس برای گنبد، مجموعه ای از سبک ها و الگوهای متناسب با معماری شما را دربردارند. شما همچنین می توانید ایده های طراحی خودتان را ارائه دهید و آن را به گنبد شیشه ای رنگی رویاهای خود تبدیل کنید. هنرمندان سازنده شیشه های رنگین سال هاست که با این شیشه ها کار کرده اند و در ساخت کارهای زیبا و با کیفیت بالا مهارت دارند. آنها از سرب استفاده نمی کنند زیرا استفاده از آن از لحاظ زیست محیطی صحیح نیست و از نظر ساختار و رنگ، قوی و پایدار نمی باشد.

نمونه کار های شرکت کاژه:

 

 

مقالات جدید و خواندنی:

 

گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

نصب گنبد استیندگلس در آشپزخانه

مزایای گنبد شیشه ای استیندگلس

نقش پنجره های استیند گلس در بنای مسجد سلطان احمد

کاربرد استیند گلس در اداره ها و محیط کاری

استیند گلس تیفانی چیست؟

استفاده از گنبد شیشه ای استیندگلس در غذاخوری

 

نمونه کار های گنبد شیشه ای کاژه با تکنیک تیفانی:

چیتگر ; ساخت گنبد دکوراتیو شیشه ای با تکنیک استیند گلس – تیفانی

شهرک غرب ; گنبد شیشه ای دکوراتیو با تکنیک تیفانی – استیند گلس

یزد ; ساخت گنبد شیشه ای دکوراتیو – با تکنیک تیفانی – استیند گلس

ولی عصر تهران ; ساخت گنبد شیشه ای دکوراتیو با مقطع بیضی – با تکنیک استیندگلس – تیفانی

مسجد جابری بندر عباس ; ساخت 2 گنبد شیشه ای دکوراتیو – با تکنیک تیفانی – استیندگلس

بانک رسالت ; ساخت گنبد شیشه ای دکوراتیو – با تکنیک تیفانی – استیند گلس

ارومیه ; ساخت گنبد شیشه ای دکوراتیو – با تکنیک تیفانی – استیند گلس

بیرجند ; ساخت گنبد شیشه ای دکوراتیو – با تکنیک تیفانی – استیند گلس

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته