گنبد استیند گلس وارونه چیست؟ در چه فضاهایی قابل استفاده است؟

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد استیند گلس وارونه

گنبد استیند گلس وارونه چیست؟ در چه فضاهایی قابل استفاده است؟

گنبد استیند گلس می تواند در هر فضایی به عنوان نوعی نقطه ی مرکزی نصب شود. شاید تصور کنید همه ی گنبد های شیشه ای در قسمت بالایی اتاق قرار می گیرند ولی مدل های جدیدی وجود دارند که به این صورت نیستند. گنبد های شیشه ای وارونه در واقع همان گنبد های سابق هستند که به صورت وارونه نصب می شوند و می توانند به هر فضایی کمی رنگ و نور اضافه کنند.

گنبد استیند گلس وارونه
گنبد استیند گلس وارونه

استفاده از گنبد استیند گلس وارونه چه فایده ای دارد؟

اگر فضای مورد نظر شما سقفی دارد که دقیقا برای نصب گنبد شیشه ای مناسب است پس بهتر است دست به کار شوید و این فضا را با نور و رنگ بیشتر زیبا کنید. استفاده از گنبد شیشه ای وارونه فضای خالی را پر می کند. حتی اگر همین حالا هم در فضا گنبد شیشه ای دارید باز هم می توانید از یک گنبد استیند گلس وارونه روی آن استفاده کنید و یک طراحی فوق العاده داشته باشید.

گنبد استیند گلس وارونه
گنبد استیند گلس وارونه

برای نصب گنبد شیشه ای وارونه روش های دیگری هم وجود دارد. مثلا می توانید از یک گنبد کوچکتر استفاده کنید آن را بصورت معلق از سقف آویزان کنید. در هر صورت گنبد استیند گلس نه تنها می تواند فضا را جالب تر کند بلکه نور و رنگ بیشتری به محیط اضافه می کند.

در چه فضاهایی می توانیم از گنبد شیشه ای وارونه استفاده کنیم؟

گنبد استیند گلس وارونه
گنبد استیند گلس وارونه

شما می توانید در هر محیطی که ویژگی های زیر را داشته باشد از گنبد وارونه استفاده کنید:
در شرایطی که سقف باز است و یا از قبل یک گنبد شیشه ای نصب شده باشد. به این ترتیب نه تنها فضا را زیبا تر می کنید بلکه یک افکت دراماتیک و فوق العاده به محیط اضافه می کنید.
اگر سقف به محیط بیرون دسترسی نداشته باشد و قصد دارید گنبد شیشه ای را به سقف متصل کنید بهتر است با استفاده از لامپ و نور مصنوعی زیبایی آن را چندین برابر کنید.
اگر قصد دارید در طول روز از زیبایی آن با نور طبیعی لذت ببرید به شما پیشنهاد می کنیم با اضافه کردن تعدادی لامپ از زیبایی آن در طول ساعات شب هم بی بهره نمانید.

گنبد استیند گلس وارونه
گنبد استیند گلس وارونه

با وجود اینکه مدل های مختلفی برای نصب گنبد استیند گلس وارونه وجود دارد، لازم نیست در فضای فعلی و سقف هیچ تغییری ایجاد کنید بلکه می توانید با توجه به فضای خاص خود گنبد شیشه ای سفارش دهید و بدون نیاز به بنایی و دردسر اضافی آن را نصب کنید.

شرکت کاژه توانسته مناسب با هر ساختمانی گنبد شیشه ای طراحی و تولید کند. ساخت این گنبد های شیشه ای وارونه به طبیعت هیچ آسیبی وارد نمی کند. در روند طراحی با سازندگان مستقیما در تماس هستیم تا تمام مراحل سفارش، قیمت گذاری و ارسال محصول مطابق میل شما انجام شود.

مقالات جدید و خواندنی:

شیشه های استیندگلس و دکوراسیون داخلی

تأثیرات روانی و ذهنی گنبد استیندگلس بر مهمانان در فضای لابی

گنبد استیند گلس سفارشی

آیا روشی برای ساخت گنبد استیند گلس سبک وجود دارد؟

اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

نصب گنبد استیندگلس در آشپزخانه

مزایای گنبد شیشه ای استیندگلس

شیشه های استیندگلس و طراحی مدرن

کاربرد استیند گلس در اداره ها و محیط کاری

ترند های استیند گلس در سال 2018

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته