گنبد استیند گلس سفارشی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد استیند گلس سفارشی

 

گنبد استیند گلس سفارشی

ما در کاژه هر طرح و استایلی از گنبد استیند گلس مانند سنتی و مدرن، مذهبی یا طرح های دیگر را ارائه می کنیم. در کنار این ها ما گنبد استیند گلس سفارشی را که طرح و استایل آن را مشتری مشخص می کند نیز ارائه می کنیم. بدلیل اینکه هر مشتری ممکن است نیاز به نوع خاصی از این گنبد ها داشته باشد و همچنین طرح خاصی را در نظر داشته باشد ارائه ی گنبد شیشه ای سفارشی یکی از لازمه های فعالیت در این زمینه است.

گنبد استیند گلس سفارشی
گنبد استیند گلس سفارشی


چه چیز هایی را باید در طراحی یک گنبد استیند گلس سفارشی در نظر بگیریم؟

گنبد استیند گلس سفارشی
گنبد استیند گلس سفارشی

زمانی که به فکر شیوه ی طراحی گنبد شیشه ای سفارشی خود هستید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  • چه چیزی را می خواهید با گنبد شیشه ای سفارشی خود بیان کنید؟ برای مثال آیا سعی دارید گنبد استیند گلس شما جلوه ی تازه و جذابی به یک هتل یا رستوران بدهد و یا می خواهید دکوراسیون داخلی در ساختمان خود را کامل کنید؟ آیا می خواهید یک نقش یا نوشته ی تاثیر گذار ایجاد کنید که فضایی روحانی و مذهبی در مسجد ایجاد کند؟

  • گنبد استیند گلس خود را می خواهید در کجای ساختار ساختمان استفاده کنید؟ این مورد در تعیین اندازه ی کلی گنبد مانند قطر و ارتفاع آن تاثیر گذار است و به شما کمک می کند گنبد مناسبی را برای ساختمان خود انتخاب کنید. همچنین رنگ های هر بخش را نیز می توانید متناسب با آن انتخاب کنید.

  • چه نوع از نور را می خواهید در گنبد استیند گلس سفارشی خود داشته باشید؟  چه زمانی از روز قرار است بیشترین میزان نوردهی را داشته باشد؟ لازم نیست که همیشه روی نور طبیعی تکیه کنید، نور مصنوعی نیز می تواند نور زیبای گنبد شیشه ای را تامین کند. استفاده از نور مصنوعی در کنار نور طبیعی این امکان را برای شما فراهم می کند که در عصر و شب نیز از زیبایی گنبد شیشه ای استیند گلس لذت ببرید، این قابلیت برای رستوران ها و هتل ها بسیار مهم تر و کاربردی تر است.

گنبد استیند گلس سفارشی
گنبد استیند گلس سفارشی

طرح های سفارشی گنبد شیشه ای استیند گلس

برای اینکه طراحی گنبد شیشه ای شما طرحی خاص باشد که در هیچ جای دنیا مشابه آن پیدا نشود می توانید طرح سفارشی خود را به تیم تخصصی ما ارائه کنید تا همان برای شما ساخته شود. طرح گنبد می تواند نشانگر برند، موقعیت مکانی و یا سمبلی از کسب و کار شما باشد. ساخت هرگونه طرح با رنگ های مختلف ممکن است.

هر چیزی که شما در رابطه با گنبد شیشه ای خود می خواهید به خواست شماست. می توانید سایز، رنگ، طرح و الگو های خاص خود را بیان کنید تا همان ها را روی گنبد پیاده کنیم.

طراحی گنبد استیند گلس سفارشی ما در کاژه شامل گنبد با نور طبیعی، مصنوعی و یا هر دو می شود. در صورتی که نمی دانید کدام یک برای شما مناسب است می توانید از متخصصین ما مشاوره بگیرید.

گنبد استیند گلس سفارشی
گنبد استیند گلس سفارشی

چرا کاژه را انتخاب کنیم؟

شیشه های استیند گلس هنری هستند که قرن هاست در ساختمان های اسلامی و اروپایی استفاده می شود. مدت زیادی است که استفاده از این شیشه ها در معماری ایرانی فراموش شده است. در اروپا و کشور های غربی استفاده از این شیشه ها دوباره شکوفا شده است و بسیاری از معماران از انواع مختلف این شیشه در انواع سازه مانند نورگیر شیشه ای استفاده می کنند.

ما توانسته ایم با گرد هم آوردن برترین هنرمندان در زمینه شیشه استیند گلس انواع سازه ها را بسازیم و پروژه های متعددی را نیز انجام دهیم. شما می توانید پروژه های انجام شده را در صفحه اصلی سایت مشاهد کنید.

اگر نیاز به مشاوره دارید نیز می توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید. امکان پذیرش پروژه ها از سرتاسر کشور فراهم شده است.

 

مقالات مرتبط را بخوانید و بدانید:

آیا روشی برای ساخت گنبد استیند گلس سبک وجود دارد؟

اشکال مختلف گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبد شیشه ای استیندگلس (طرح های مختلف و ترمیم)

نصب گنبد استیندگلس در آشپزخانه

کاربرد استیند گلس در اداره ها و محیط کاری

استفاده از گنبد شیشه ای استیندگلس در غذاخوری

گنبد شیشه ای استیند گلس برای دفتر کار

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response