درب ورودی ۴ لنگه شیشه ای با شیشه های استین گلس. پیرامون موارد کاربرد شیشه های استین گلس در سایت کاژه بسیار گفته شده، درب های ورودی از اهمیت ویژه ای در ساختمان برخوردار میباشند. هم در نمای کلی ساختمان از چشم کسی پوشیده نسیتند و همینطور در هنگام ورود و خروج ازساختمان جلوه میکنند. شیشه های استین گلس گزینه مناسب و لاکچری برای این منظور به حساب می آیند.

 

درب ورودی 4 لنگه شیشه ای با شیشه های استین گلس

درب ورودی ۴ لنگه شیشه ای

درب ورودی ۴ لنگه شیشه ای از نمونه درب هایی هستند که برای ورودی مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار میگیرند. همانطور که در تصویر میبینید آذین کردن این درب های ورودی با شیشه های استین گلس زیبایی چشم نوازی به ورودی ساختمان ها میدهد. در این پروژه کاژه ساخت شیشه های درب ورودی ۴ لنگه شیشه ای مجتع مسکونی مهتاب را به عهده گرفته است که در فیلم زیر پروسه نصب این شیشه ها و نمای کلی آن را مشاهده میکنید.

 

 

ساخت شیشه های استین گلس ( استین گلاس )

کارگاه شیشه کاژه یکی از مجهز ترین کارگاه های شیشه خاورمیانه میباشد که پروژه های بینظیری را در سطح کشور و خارج از کشور طراحی، ساخت و اجرا نموده است.

ساخت شیشه های استین گلس در کارگاه های کوچک نیز امکان پذیر است، مهم نحوه اجرا وظرافت در ساخت این اثر هنری است که هنرمندان کاژه به خوبی از عهده این امر برآمده اند.

برای ساخت گنبد شیشه ای نیز از این شیشه های نفیس استفاده میگردد که میتوانید برخی از پروژه ها از صفحه گنبد شیشه ای کاژه ملاحظه بفرمایید، گنبد های شیشه ای استین گلس سقف های نورگیر شیشه ای بی نظیری از رنگ و نور میباشند. ضمنا شما با مراجعه به صفحه فیلم پروژه های کاژه میتوانید پروژه های متععدی از سقف های نورگیر ، گنبد های شیشه ای و درب های ورودی که همگی در کارگاه کاژه ساخته شده اند را ملاخظه بفرمایید و مار از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید.

 

درب ورودی 4 لنگه شیشه ای با شیشه های استین گلس