دکوراسیون هنری

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گالری دیواری

دکوراسیون هنری

چند ایده خلاقانه برای طراحی هنری دیوار

اگر به دنبال روش هایی برای بازسازی فضای داخلی منزل خود هستید، این ایده های هنری برای طراحی دیوار، تاثیر زیادی در محیط ایجاد می کنند. هنگام طراحی یک اتاق، بسیاری از افراد بر روی مبلمان، لوازم  جانبی و یا فرش تمرکز می کنند، اما به دیوارها که اغلب بزرگترین سطح در یک اتاق هستند توجهی نمی کنند. با استفاده از ایده های خلاقانه به محل زندگی خود شخصیت بدهید.

دکوراسیون هنری با نصب آینه تزئینی
دکوراسیون هنری با نصب آینه تزئینی

به روز ترین روش ها برای دکوراسیون هنری دیوار شامل استفاده از اشیاء دکوری بزرگ و قابل توجه است، اما لازم نیست که این اشیا خیلی خیره کننده باشند. مجموعه ای از اشیاء کوچک که به صورتی خاص و هنری و یا به صورت یک گالری دیواری در کنار هم قرار داده شده اند، می توانند به اندازه یک شئ دکوری بزرگ تأثیر داشته باشند.

لازم نیست برای دکور دیوارهایتان هزینه زیادی صرف کنید. کافی است به صورتی خلاقانه از اشیاء موجود در منزل برای ایجاد قطعه ای هنری بر روی دیوار خود استفاده کنید. همچنین می توانید دیوار را با یک رنگ چشمگیر رنگ آمیزی کنید تا دکوراسیون هنری شما را کامل کند.

در اینجا چند ایده برای طراحی هنری دیوار ارائه می کنیم:

 

دکوراسیون هنری
دکوراسیون هنری

گالری دیواری


تعدادی از اشیاء مورد علاقه خود را بر روی یک دیوار خالی نصب کنید تا آن را به یک دیوار شیک تبدیل کنند. گالری های دیواری شیوه ای خاص در طراحی هستند که حس زندگی را به دیوارهای شما هدیه می کنند. اگر برای شیوه نصب اشیاء بر روی دیوار مشکل دارید می توانید وبسایت ما را بررسی کنید و ایده های زیادی را برای دکوراسیون هنری خود به دست بیاورید که فراتر از عکس های قاب شده هستند. همچنین می توانید از ترکیب بی نظیر آینه با سایر اشیاء دکوری نیز کمک بگیرید.

گالری دیواری
گالری دیواری

هنر استفاده از ابعاد


سعی کنید از مواد و عناصر مختلف، مانند مجسمه های نصب شده بر روی دیوار، برای اضافه کردن مقداری درخشش و ظرافت استفاده کنید. به روز ترین ترکیب‌ رنگ برای بازسازی دکور اتاق، ترکیبی از نقره و طلا است. سعی کنید مجسمه های دیواری فلزی را بصورت غیر منتظره، مانند حالت زاویه دار و یا به صورت آزاد بر روی دیوار نصب کنید.

کوراسیون هنری - هنر استفاده از ابعاد
کوراسیون هنری – هنر استفاده از ابعاد

دکور برجسته برای دیوار


در تازه ترین روش های دکوراسیون هنری دیوار، از آثار هنری با ابعاد بزرگ استفاده می شود. برای ایجاد حداکثر تاثیر بصری، یک بوم بزرگ روی دیوار اصلی قرار دهید و از تابلوهای هنری چشمگیر به عنوان نقطه کانونی در اتاق استفاده کنید. برای رسیدن به دیدی هماهنگ، در اتاق های دیگر نیز رنگ های مشابه را به کار ببرید.

 

برچسب های دیواری

 

انواع مختلفی از برچسب ها و نقاشی های دیواری موجود هستند؛ همچنین می توانید خودتان نمونه ای طراحی کنید و یا یک پرینت از تصاویر شخصی یا کاری خود سفارش دهید. اگر محل زندگی شما اجاره ای است یا اینکه به دنبال چیزی هستید که دائمی نباشد، اکثر برچسب های جدیدی که وارد بازار شده اند دائمی نیستند و می توان آنها را به راحتی از دیوار جدا کرد.

 

دیوار نورانی

می توانید از یک تابلو یا علامت نئون برای ایجاد نمایی معاصر در محیط خود استفاده کنید و یا با چراغ هایی به شکل حروف، یک کلمه یا جمله بر روی دیوار بسازید.

 

کاردستی های خلاقانه

یکی از بهترین ایده ها در دکوراسیون هنری دیوار، کاردستی های خانگی است. می توانید از آموزش های موجود در اینترنت در زمینه طراحی تابلوهای دیواری هنری مانند تصویر بالا، که با استفاده از کارت های رنگی ساخته شده است، کمک بگیرید. اشیاء را بدون نگرانی بازسازی کنید و یا به صورت خلاقانه از اشیاء روزمره به عنوان هنر دیواری استفاده کنید.

 

دکوراسیون هنری با استفاده از کاغذ دیواری


کاغذهای دیواری یک راه عالی برای اضافه کردن نمایی جدید به دیوارهای منزل شما هستند. برای استفاده از آنها به عنوان یک دکوراسیون هنری، از آنها فقط برای یکی از دیوارهای اصلی خود و با طرح و رنگی جسورانه استفاده کنید. به عنوان جایگزین نیز می توانید با استفاده خلاقانه از برچسب های پازل مانند برای ساخت یک کاغذ دیواری بهره ببرید. اگر منزل شما اجاره ای است، خوب است که بدانید اکنون نمونه های زیادی از کاغذهای دیواری که به راحتی از دیوار جدا می شوند نیز در دسترس هستند.

از اینکه یک طراحی هنری و جسورانه بر روی  دیوار خود داشته باشید، نترسید! هنر خلاق و غیر عادی لمس طراحی مناسب را به فضای شما اضافه می کند، در حالی که منعکس کننده سلیقه و شخصیت شما خواهد بود.

 

آینه کاری و دکوراسیون هنری

آینه کاری و دکوراسیون هنری
آینه کاری و دکوراسیون هنری

 

 

مقالات خواندی:

استفاده از استیند گلس در پنجره های تزئینی و دیگر قسمت های منزل

ساخت درب شیشه ای تزئینی تیفانی در کارگاه کاژه

نورگیر شیشه ای تزئینی ( استیند گلس- تیفانی) سقف کاذب در منزل شخصی

شیشه های تزئینی استیندگلس مناسب نورگیر نشیمن

شیشه های تزئینی استیندگلس مناسب نورگیر آشپزخانه

شیشه های تزئینی استیند گلس

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته