آینه تزئینی

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه تزئینی

آینه تزئینی

آینه از گذشته تا کنون نقش بسیار پر رنگی در دکوارسیون بهتر فضای داخلی ایفا کرده است. شاید آینه تزئینی در گذشته تنها برای آراستگی بیشتر و نمایان شدن زیبایی ها و زشتی ها مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروز داستان چیز دیگری است. کمتر کسی را می بینید که از یک آینه لوکس و شیک تزئینی برای دکوراسیون منزل خود استفاده نکرده باشد. منطقی تر آن است که بگوییم یک خانه لاکچری و شیک بدون تردید با استفاده از آینه تزئینی به هدف خود در چیدمان زود تر  دست پیدا می کند. استفاده از آینه تزئینی حد و مرزی ندارد و شما در هر قسمتی از فضای منزل که تمایل داشته باشید می توانید از این سبک آینه بهره بگیرید.

تزئینی
تزئینی

کاربرد این آینه‌ها 

می توانید از درب وروردی تا سرویس بهداشتی منزل خود را با آینه های لوکس و زیبا دیزاین کنید. این امر در مرتبه اول به نیاز شما و در قسمت بعد به سلیقه و هوش هنری شما بستگی دارد. به عنوان مثال می توانید از یک آینه تزئینی دیواری در راهرو و جلوی درب ورودی استفاده کنید. سپس با استفاده از یک کنسول شیک فضای اتاق نشیمن را با یک آینه تزئینی دیزاین کنید. شکی نیست که آینه های تزئینی برای اتاق پذیرایی انتخاب مطلوب و ایده الی به شمار می روند.

آینه تزئینی
آینه تزئینی

 

تنوع در شکل و طرح آینه تزئینی

این روزها بسیار شاهد این امر هستیم که به میزان زیادی از آینه برای دکور کردن فضا بهره گرفته می شود. به همین دلیل به جرات می توان گفت که این سبک آینه در موضوعات و طرح های متنوع ساخته و آماده عرضه شده است. به شکلی که هر فرد با هر سلیقه ای که داشته باشد غیرممکن است از خرید آینه تزئینی منصرف شود. آینه نماد روشنایی و پاکی است، به همین خاطر در منزل ایرانی ها از گذشته تا کنون از این محصول پر کاربرد بسیار بهره گرفته شده است.

تنوع در شکل و طرح آینه تزئینی
تنوع در شکل و طرح آینه تزئینی

مزایای آینه تزئینی

از آنجایی که کاربرد آینه بسیار زیاد است باید بگویم آینه های تزئینی دارای مزایایی نیز هستند. اول از همه باید به  مقاوم بودن این سبک از آینه ها اشاره ای داشته باشیم. مورد دیگر که وجه تمایز این سبک آینه با سایرین شده است سبک بودن این محصول است که کارایی آن را برای کابران بسیار ساده کرده است. مورد سوم که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، طرح های این سبک از آینه است. به شکلی که شما هم به صورت دیواری و هم به صورت رو میزی می توانید از آینه های تزئینی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

مزایای آینه تزئینی
مزایای آینه تزئینی

استفاده از آینه تزئینی برای  سرویس بهداشتی

آینه های تزئینی به دلیل اینکه مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند به راحتی در سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. شما اگر از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید گوشه و کنار منزلتان را با سبکی متفاوت دکور کنید، بهتر است از آینه های تزئینی برای دیزاین کردن سرویس بهداشتی خود نیز بهره بگیرید. آینه های متفاوت، سبب متفاوت تر جلوه دادن دکوارسیون لوکس شما می شود. پس دست به کار شوید و این تفاوت را مهمان خانه های خود کنید.

آینه تزئینی
آینه تزئینی

استفاده از آینه تزئینی برای تالارهای پذیرایی

از آنجایی که یکی از مهم ترین خدماتی که تالارهای پذیرایی ارائه می شود، برگزاری مراسم عروسی است؛ به جرات می توان گفت از درب ورودی سالن تا سفره عقد میزبان را می توان با استفاده از آینه تزئینی شکوه و جلا بخشید. این امر به راحتی و تنها با تهیه چند آینه شیک و لوکس به انجام می رسد. با استفاده از آینه های تزئینی به راحتی می توان یک جشن با شکوه و خاطره انگیز را در خاطره ها به ثبت رساند. آینه یکی از پارامترهای مهم مراسم عروسی به شمار می رود و نیاز هر تالار برای بر طرف کردن آن نیز امری عادی است. پس چه بهتر که آینه های خاص و لوکس به منظور بهتر جلوه دادن مورد استفاده قرار بگیرد، زیرا در نگاه اول توجه همگان به سمت آینه جذب خواهد شد.

تزئینی
تزئینی

 

مقالات خواندنی:

آینه کاری

آینه جورچین چیست؟

آینه لوزی تراش خورده

آینه آنتیک چیست؟

چرا آینه ونیزی طرفدار زیادی پیدا کرده است؟

آینه هندسی چیست؟

آینه کهنه کاری شده

تولید آینه های خاص و دکوراتیو

آینه پتینه چیست؟

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته