9 سوالی که شما را برای انتخاب یک شرکت مناسب نصب نورگیر راهنمایی می کند

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

شرکت مناسب نصب نورگیر

9 سوالی که شما را برای انتخاب یک شرکت مناسب نصب نورگیر راهنمایی می کند

اگر در پروسه ی ایجاد تغییرات در دکوراسیون خانه خود هستید یا می خواهید یک پروژه ساخت و ساز جدیدی را شروع کنید. به احتمال زیاد با چالش پیدا کردن شرکت مناسب خدمات نصب شیشه، درب و نورگیرها روبه رو می شوید. با وجود تعداد بسیار زیادی از مراکز نصب نورگیر که هر کدام قول و قرار های خاص خود را می دهند، انتخاب یک شرکت مناسب خیلی سخت است.

شرکت مناسب نصب نورگیر
شرکت مناسب نصب نورگیر

اگر فردی هستید که دوست دارد نورگیر نور طبیعی زیادی را به اتاق نشیمن شما منعکس کند، ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم که نورگیر مناسب با نیاز مکان مورد نظر را برای سقف خانه خود نصب کنید. با پاسخ هایی که به این 9 سوال مهم می دهیم شما قادر می شوید هوشیارانه شرکت نصب نورگیر را پیدا کنید.

 

1- آیا  نورگیر خانه شما در یک شرکت طراحی و ساخته می شود؟

 

شرکت های خوب نصب نورگیر، صرفا آن را تهیه نمی کنند. بلکه نورگیر ها را در محل و کارگاه خودشان طراحی و تولید می کنند. آن شرکت هایی که طراحی و تولید را خودشان انجام می دهند، متخصص حوزه خود هستند. انعطاف پذیری آن ها و مهارت بی نظیرشان باعث می شود شما به تمام خواسته هایتان در سفارش برسید و یک نورگیر مطمئن و زیبایی را برای سقف خانه خود نصب کنید.

 

2- شما چه شیشه ای را برای نورگیر خود مشخص می کنید؟

 

به طور ایده ال، شما یک جام ضد ضربه برای سطح بیرونی نورگیر و یک سطح سیقلی برای قسمت داخلی سازه می خواهید. ترکیب این دو حالت هم امنیت نورگیر را بیشتر می کند و هم در صورت بروز حادثه از فروریختن آن به داخل جلوگیری می کند.

شرکت مناسب نصب نورگیر
شرکت مناسب نصب نورگیر

3- شما چگونه از وضعیت انتقال گرمایی سقف نورگیر خود مطمئن می شوید؟

 

به منظور ایجاد یک عایق قوی و جلوگیری از تغییرات حرارتی از سازنده نورگیر درخواست می کنید که در بخش های مختلف سازه  از پُلی آمیدها استفاده کند. در ساخت نورگیرها از پلی آمید ها برای عایق حرارتی استفاده می کنند. این روشی است که ما به کمک آن انرژی گرمایی بیشتری را به داخل خانه هدایت می کنیم. تیم فنی ما می تواند میزان انرژی گرمایی که از خورشید و سقف نورگیر وارد جریان حرارتی خانه می شود را محاسبه کنند.

- شما چگونه از وضعیت انتقال گرمایی سقف نورگیر خود مطمئن می شوید؟
– شما چگونه از وضعیت انتقال گرمایی سقف نورگیر خود مطمئن می شوید؟

4- نقش تکیه گاه برای نصب نورگیر چه اندازه مهم است؟

 

وجود تکیه گاه یا چارچوب سازه برای نصب نورگیر نقش کلیدی بازی می کند. تکیه گاه تناسب و جاگیری درست نورگیر را تضمین می کند، شیب و سطح نورگیر را از بام خانه بالاتر قرار می دهد و از نفوز آب یا جمع شدن آب جلوگیری می کند.

 

5-پروسه ی نصب نورگیر چگونه است؟

بیشتر شرکت های معتبر، در پروسه ی نصب نورگیر جزئیاتی دارند و شما را در جریان نصب آن قرار می دهند. تیم متعهد ما با توجه به جزئیات پروژه، ابتدا قطعات اصلی را روی سقف نصب می کنند، در ادامه جام ها و شیشه ها را با توجه به سفارش مشتری در قسمت های مختلف سازه وصل می کنند.

پروسه ی نصب نورگیر
پروسه ی نصب نورگیر

البته مشتری های زیادی وجود دارد که کار سفارشی را خیلی دوست دارند و تمام جزئیات کار را خودشان مشخص می کنند. به همین ترتیب پروسه ی نصب ممکن است کمی متفاوت تر باشد. نصب شیشه های چند جداره و استفاده از ورقه های پُلی آمید یکی از ویژگی های طرح است که ممکن است در زمان و پروسه ی نصب تاثیر مستقیم داشته باشند.

 

6- سقف نورگیر چقدر وزن را می تواند تحمل کند؟

حداقل وزنی که یک سقف نورگیر باید تحمل کند، وزن شخصی است که روی آن قدم می زند. البته سقف هایی که ما طراحی و نصب می کنیم آزمایش های زیادی را پشت سر می گذارد. از طرف مهندسان سازه میزان تحمل وزن آن محاسبه می شود. هنگام نصب نیز تیم نصب میزان تحمل وزن سقف نورگیر را به مشتری یادآور می شوند و او را از استحکام سازه خاطر جمع می کنند.

سقف نورگیر چقدر وزن را می تواند تحمل کند؟
سقف نورگیر چقدر وزن را می تواند تحمل کند؟

7- تنوع جام و شیشه های نورگیر چگونه است؟

 

شرکت های متخصص نصب نورگیر، شیشه ها و جام های متنوعی را بنا به دستور مشتری ارائه می دهند. در بعضی پروژه ها نیاز به کنترل نور احساس می شود و در برخی از پروژه ها باید کمبود نور را جبران کرد، تیم فنی ما همه پیشنهادها و راهکار ها را ارائه می دهند تا مشتری برای حفظ سلیقه شخصی و زیبایی هنری ملک خود بتواند از تنوع موجود استفاده کند.

 

8- چگونه از امنیت سقف نورگیر بازشونده خود اطمینان حاصل کنم؟

امروزه سقف های نورگیر باز و بسته  شونده یکی از طرح های پرمخاطب شده است. امکان تهویه هوا در این نوع نورگیرها قابل توجه است. ولی با توجه به باز و بسته شدن یک امنیت خوبی هم می طلبد که خوشبختانه مهندسان طراحی ما از به روزترین سیستم های امنیتی برای آن استفاده می کنند. نوع نحوه باز و بسته شدن آن می تواند با توجه به درخواست مشتری متفاوت باشد.

چگونه از امنیت سقف نورگیر بازشونده خود اطمینان حاصل کنم؟
چگونه از امنیت سقف نورگیر بازشونده خود اطمینان حاصل کنم؟

9- حداقل در چه زمانی می توانم از خدمات طراحی و نصب نورگیر استفاده کنم؟

ما 24 ساعت آماده ارائه خدمات هستیم ولی با این تفاوت که دو نوع خدمات وجود دارد: سفارشی و آماده

طراحی و نصب یک کار سفارشی زمان بیشتری را می طلبد که ابتدا شما با کارشناسان ما تماس می گیرید و آن ها شما را راهنمایی خواهند کرد. اما در صورتی که به صورت ضروری به یک نورگیر نیاز داشتید، می توانید از نورگیرهای پیش ساخته ما که برای سایز های مختلف آماده شده است استفاده کنید. برای این کار کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

مقالات مرتبط و خواندنی:

نورگیر استیند گلس چگونه در دکوراسیون داخلی ظاهر می شود؟

تنوع در طرح های نورگیر شیشه استیند گلس

شیشه های تزئینی استیندگلس مناسب نورگیر آشپزخانه

شیشه های تزئینی استیندگلس مناسب نورگیر نشیمن

شیشه های تزئینی و سقف نورگیر شیشه ای هتل بولدرادو – کلرادو

سازه های نورگیر پلی کربنات

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته