استفاده از آینه حجمی دکوراتیو مناسب برای منزل

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه دکوراتیو حجمی

استفاده از آینه حجمی دکوراتیو مناسب برای منزل

تا حالا شده است که از آینه ی خود خسته شده باشید؟ آینه ها پس از مدتی حالتی معمولی به خود می گیرند و با گذشت زمان زیبایی اولیه خود را نیز از دست می دهند. از آنجایی که ما هر روز و چندین بار به سراغ آینه می رویم انتخاب درست آن بسیار مهم است. آینه می تواند یکی از بخش های مهم در دکوراسیون داخلی باشد که به زیبایی منزل اضافه کند ولی بخاطر بی توجهی به آن در بیشتر موارد افراد انتخاب درستی انجام نمی دهند. به همین دلیل در این مطلب می خواهیم آینه حجمی دکوراتیو مناسب با فضای منزل را معرفی کنیم تا شما انتخاب بهتری داشته باشید.

 آینه حجمی دکوراتیو
آینه حجمی دکوراتیو

طراحی و ساخت آینه متناسب با فضا

از آنجایی که آینه حجمی دکوراتیو نوع خاصی از آینه است،  نیاز است که یک هنرمند آن را به خوبی ساخته و پرداخت کند. از طرفی قرار است که طراحی آینه حجمی دکوراتیو به گونه ای باشد که متناسب با فضای داخلی منزل و ساختمان باشد. به همین دلایل باید قبل از ساخت، نوع فضایی که قرار است آینه در آن نصب شود مورد بررسی قرار بگیرد تا طرح مناسب با آن اجرا شود. گفتنی است که هیچ محدودیتی در اندازه و انتخاب طرح این نوع آینه ها وجود ندارد.

در برخی موارد مانند تصویر زیر نمی خواهید که آینه حجمی دکوراتیو شما کارایی اصلی خود را انجام دهد و بیشتر می خواهید روی دکوراتیو بودن آن تمرکز کنید. این کار هیچ اشکالی ندارد و در حقیقت بسیاری از افراد اینگونه عمل می کنند که می توانید یک مورد را در تصویر زیر مشاهده کنید.

آینه دکوراتیو حجمی
آینه دکوراتیو حجمی

آینه دیواری حجمی و دکوراتیو

آینه حجمی دکوراتیو برای منزل توسط کسانی انتخاب می شود که روی دکوراسیون داخلی خود بسیار حساس هستند و می خواهند فضایی زیبا در منزل خود داشته باشند. این آینه ها بیشتر روی دیوار نصب می شوند و می توان از اندازه های بزرگ که کاملا یک طرف دیوار اتاق را اشغال می کند تا اندازه های کوچک از آن ها بهره برد. شکل های مختلف را می توان با این آینه ها ایجاد کرد تا برای هر نوع فضایی مناسب باشند. در برخی موارد این آینه تنها یک تکه هستند و در برخی موارد هم از قطعه آینه های متعدد تشکیل می شود که طرح کلی را درست می کنند.

آینه دیواری حجمی و دکوراتیو
آینه دیواری حجمی و دکوراتیو

نصب صحیح آینه

آینه های حجمی طراحی ظریفی دارند و برای نصب آن بهتر است که از متخصصان این کار کمک گرفته شود. نصب صحیح آینه دکوراتیو شیشه ای باید در مکان های خاصی انجام شود که در هر کدام از این مکان ها کارایی متفاوتی به آن می بخشد.

در سری مطالب قبلی گفتیم که نصب آینه دکوراتیو در جلوی پنجره می تواند باعث نوردهی مناسب به داخل اتاق شود و مناسب منازلی است که پنجره های کمتری داشته و به نور خورشید دسترسی کمتری دارند.

نصب صحیح آینه
نصب صحیح آینه

نصب آینه دکوراتیو در اتاق هال و پذیرایی هم می تواند باعث شود که افراد احساس کنند اتاق خیلی بزرگتر است. این مورد یکی از کاربرد های تخصصی آینه های خاص است. افراد در اتاق های پذیرایی به دکوراسیون داخلی اهمیت ویژه ای می دهند و به همین دلیل هم متخصصان پیشنهاد می کنند در این قسمت از خانه از آینه های خاص و دکوراتیو استفاده شود تا تکمیل کننده دکوراسیون داخلی باشد.

 

کاژه سازنده آینه های سفارشی

اکنون که این همه درباره ی آینه های دکوراتیو صحبت شد، شاید خواستید که خودتان هم از آن ها برای منزل خود سفارش دهید. ما نیز در کاژه مجموعه ای از هنرمندان و متخصصان این زمینه را گرد هم آورده ایم تا بتوانیم چنین خدماتی را به مشتری های خاص خود که به دنبال دکوراسیون داخلی برتر هستند ارائه کنیم. هنرمندان با تجربه ی کاژه می توانند انواع آینه ها در انواع سبک های مختلف را تولید کرده و تحویل دهند. این آینه ها مقاومت بسیار خوبی دارند و به خواست مشتری بستگی دارد که چه طرحی ساخته شود.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

مشاوره رایگان

ما اعتقاد داریم که باید به فکر مشتری بود و در تصمیم گیری های سخت به او کمک کرد. به همین دلیل متخصصان ما در زمینه ساخت و تولید آینه های حجمی دکوراتیو آماده مشاوره رایگان در این زمینه هستند. برای بهره مندی از مشاوره رایگان می توانید در صفحه تماس با ما از اطلاعات تماس استفاده کرده و با ما تماس بگیرید.

 

مقالات خواندنی:

آینه دکوراتیو ؛ چند مورد از آینه های دکوراتیو

16 روش خلاقانه برای تزئین فضای اتاق با آینه دکوراتیو

۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو ؛ 9 راه حل متفاوت استفاده از آن در خانه

هفت روش الهام بخش برای داشتن آینه دکوراتیو در اتاق نشیمن

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته