چرا نورگیر هرمی بهتر از سایر نورگیرهاست؟

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

سفارش نورگیر هرمی

چرا نورگیر هرمی بهتر از سایر نورگیرهاست؟

اگر یکی از اتاق های ساختمان شما دارای سقف صاف است و می خواهید یک نورگیر شیشه ای برای آن استفاده کنید بهتر است که بجای نورگیر های مسطح به فکر استفاده از نورگیر هرمی هم باشید. ممکن است نورگیر هرمی هزینه ی بیشتری داشته باشد، اما چندین برتری خاص دارد که ممکن است برایتان جالب باشد.

 نورگیر هرمی - هرم شیشه ای

فواید نورگیر شیشه ای هرمی

1 مدیریت آب

یکی از مشکلاتی که برای سقف های مسطح وجود دارد این است که آب باران خیلی دیر از روی آن خشک می شود. این مورد برای کسانی که از یک اسکای لایت استفاده می کنند شاید مزاحمت بیشتری هم ایجاد کند. زمانی که آب روی اسکای لایت مسطح گیر می کند چندان جالب نیست و رطوبت جایی برای نفوذ پیدا کرده و کف اتاق را خیس خواهد کرد. این مشکل علاوه بر این که حس خوبی ندارد ممکن است خسارات جدی هم به ساختمان شما وارد کند.

 نورگیر هرمی - هرم شیشه ای

همچنین هر خس و خاشاکی هم ممکن است در قسمتی از نورگیر مسطح جمع شود و جلوی نور را بگیرد، اما اگر از هرم شیشه ای استفاده کنید با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد. آب باران در همان لحظه پایین خواهد آمد و هر خس و خاشاکی که وجود داشته باشد را هم با خود خواهد شست.

 

2 دکوراسیون بیرونی

سقف های مسطح نظر افراد را به خود جلب نمی کنند ولی می توانید این مشکل را با استفاده از نورگیر هرمی حل کنید. حتی اگر نورگیر هرمی شما قسمت کوچکی از سقف را تشکیل دهد باز هم نمای بیرونی ساختمان را به کلی تغییر می دهند و به جذابیت آن می افزایند. اگر می خواهید نمای ساختمان خود را بهتر کنید سقف نورگیر هرمی گزینه ی بسیار خوبی است. این ویژگی حتی زمانی که بخواهید ساختمان خود را بفروشید هم سود خوبی برای شما خواهد داشت.

نصب نورگیر هرمی - هرم شیشه ای

 

3 منطقه وسیع تر

نورگیر های هرمی دارای سه لایه هستند و ساختار خیلی پیچیده ای هم ندارند. این اسکای لایت ها محیط بیشتری را در بر می گیرند و نور خیلی بیشتری را وارد ساختمان می کنند.

سفارش نورگیر هرمی - هرم شیشه ای

4 سقف با ارتفاع بیشتر

سقف هایی که ارتفاع بیشتری دارند خیلی شیک تر و زیباتر به نظر می رسند. ولی نیازی نیست که برای این کار ارتفاع دیوار ها را بالا ببرید بجای آن می توانید از نورگیر شیشه ای هرمی استفاده کنید. علاوه بر اینکه این اسکای لایت ها زیبایی خاصی به اتاق می دهند یک نقطه ی مرکزی هم ایجاد می کنند که اسباب و اثاثیه منزل را می توانید حول آن بچینید.

خرید نورگیر هرمی - هرم شیشه ای
خرید نورگیر هرمی

 

هنرمندان ما در کاژه با مهارت تمام نورگیرهای مختلف از جمله نورگیر هرمی را ساخته و نصب می کنند. برای مشاهده ی پروژه های انجام شده می توانید به صفحه ی اصلی وب سایت مراجعه کنید.

 

مقالات جدید:

شیشه های رنگی ؛ کاربرد؛ مکان های قابل نصب؛ نمونه ها

 

مقالات خواندنی:

خرید نورگیر شیشه ای ؛ موارد ضروری قبل از خرید

نصب نورگیر شیشه ای ؛ نورگیر ثابت یا بازشو

نصب نورگیر ؛ چگونه بدانیم کدام نوع نورگیر برای ما مناسب تر است؟

سقف نورگیر شیشه تزئینی (استین گلس)

نورگیر پلی کربنات ؛ مزیت ورق ها، انواع و وِیژگی های آن

 

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط با این نوشته