گنبد شیشه ای استیند گلس برای ساختمان های مختلف

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

گنبد شیشه ای استیند گلس

گنبد شیشه ای استین گلاس (استیند گلس) برای ساختمان های مختلف

سفارش گنبد شیشه ای استیند گلس یکی از چالش برانگیز ترین سفارش هایی است که متخصصان این زمینه دریافت می کنند. دلیل آن هم این است که باید طرح و الگویی را انتخاب کرد که هم به خودی خود انسجام و زیبایی داشته باشد، هم مشتری آن را بپسندد و هم اینکه با دکوراسیون داخلی ساختمان مورد نظر هماهنگ باشد. در این مطلب هم می خواهیم یکی از این سفارشات را مورد بررسی قرار دهیم.

 

سفارش گنبد شیشه ای استیند گلس

این سفارش گنبد شیشه ای استیند گلس که مدت زیادی طول کشید تا در نهایت تولید کننده و مشتری به یک ایده مشترک برسند بسیار جالب است. در نهایت یک گنبد با قطر 3 متری تولید شد. این گنبد تولید شده جایگیزین یک گنبد فرسوده در یک رستوران در لندن است.

در ابتدای سفارش گنبدشیشه ای استیند گلاس خواسته ی مشتری این بود که طرحی تازه، تمیز و ساده تر ایجاد شود که با کاشی های کف ساختمان همخوانی داشته باشد. خواسته ی دیگری که مشتری داشت این بود که از شیشه های سفید رنگ هم به میزان زیاد استفاده شود.

در چنین مواردی این تولید کننده است که چندین طرح پیشنهادی را برای مشتری ارسال می کند تا طرحی که مناسب است انتخاب و تولید شود. طراح و صاحب کار هردو تلاش های زیادی کردند تا طرحی که در نهایت انتخاب می شود 100% مورد موافقت هردو باشد.

خصوصیات پروژه گنبد شیشه ای استیند گلس ( استین گلاس )

گنبد شیشه ای استیند گلس
گنبد شیشه ای استیند گلس

این پروژه دارای 33 پنل و 780 قطعه ی شیشه ای خواهد بود. طرحی که در زیر مشاهده می کنید گنبد شیشه ای است که هم اکنون در رستوران قرار دارد و باید تعویض شود.

گنبد شیشه ای استیند گلس ( استین گلاس )

طرح جدید ترکیبی از رنگ های سفید و آبی و سرمه ای خواهد بود که کاملا با هم هماهنگی دارند. نقش روی این گنبد در حالیکه که کاملا با طرح قبلی فرق دارد اما باز هم متناسب دکوراسیون داخلی این رستوران خواهد بود.

بدلیل اینکه رستوران در همه ی ساعات روز پذیرای افراد است پس گنبدی که در آن قرار می گیرد هم باید بتواند نهایت زیبایی خود را در تمام طول روز داشته باشد. به همین خاطر در پشت گنبد از نور پردازی هم استفاده شده است تا به هنگام شب هم نهایت زیبایی خود را داشته باشد. این ترند هم خود بسیار کاربردی است و حتی در برخی از ساختمان ها بجای اینکه اصلا گنبد با نور خورشید ارتباطی داشته باشد پشت آن از نورپردازی استفاده می شود و تنها نور مصنوعی دارد. البته این نوع را اکثرا به عنوان سقف کاذب شیشه ای می شناسند که باز هم توسط هنرمندان شیشه های استین گلاس قابل اجراست.

 

آیا امکان مرمت هم وجود دارد؟

گنبد های شیشه ای مقاومت بسیار زیادی دارند ولی با گذشت زمان ممکن است که رنگ خود را از دست بدهند و یا بر اثر حادثه ای شکسته شوند. یکی از هتل ها که دارای گنبد شیشه ای بود تقریبا پس از 70 سال گنبد خود را مرمت کرد. می توان گنبد های شیشه ای رنگ و رو رفته و یا شکسته را مرمت کرد و دوباره همان زیبایی را برای آن برگرداند.

 

اگر می خواهید شما هم در ساختمان خود از این زیبایی ها بهره مند شوید می توانید سفارش خود را با کاژه در میان بگذارید.

 

 

مقالات خواندنی: 

کاربرد گنبد شیشه ای استیند گلس در ابعاد کوچکتر

خرید گنبد شیشه ای ؛ 4 دلیل محکم برای دکور با گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استین گلس یا گنبد شیشه ای تزئینی

گنبد شیشه ای ؛ نمونه های از گنبدهای ۸ ضلعی

گنبد شیشه ای ۸ ضلعی استیند گلس

نمای شیشه ای ساختمان چیست؟

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته