گنبدهای دکوراتیو | سازه های فلزی و چوبی برای ساخت گنبد شیشه ای

گنبدهای دکوراتیو | سازه های فلزی و چوبی برای ساخت گنبد شیشه ای

گنبد دکوراتیو فلزی

گنبدهای دکوراتیو فلزی و چوبی کاربردهای متفاوتی دارند. شما بر حسب اندازه آن‌ها می توانیداستفاده های متفاوتی از این گنبدهای دکوری داشته باشید. از آنجایی که استحکام گنبدهای دکوراتیو فلزی بیشتر از گنبدهای چوبی است برای کارهای که مدت زمان بیشتری به فضای سر بسته  نیاز دارید پیشنهاد ما به شما گنبدهای دکوراتیو فلزی است. این سبک از گنبدها به شکلی طراحی و ساخته می‌شوند که جریان هوا به بهترین شکل ممکن در آن صورت می‌گیرد. از همین رو تابستان‌ها با هوای مطبوع و زمستان‌های گرم در این گنبدهای دکوری روبرو می‌شوید. پوشش شفافی که بر روی این  گنبد دکوراتیو فلزی تعبیه شده است دلیل مهم این امر است که تنظیم دما به خوبی در این سازه‌های دکوری به انجام می‌رسد.

  گنبد دکوراتیو فلزی

گنبد دکوراتیو فلزی

  گنبد دکوراتیو فلزی

گنبد دکوراتیو فلزی

 

گنبد دکوراتیو چوبی

گنبد دکوراتیو چوبی

گنبد دکوراتیو چوبی

شما برای رسیدن به یک دکوراسیون متفاوت و خاص می توانیداز گنبده ای چوبی بهره بگیرید. برای باغ‌های ویلایی خود و در نمای بیرونی منزل می‌توانید از این سازه‌ها برای نشست‌های دوستان و خاص خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید متفاوت‌تر از همیشه دردکوراسیون داخلی خاص جلوه کنید ما به شما گنبد دکوراتیو چوبی را پیشنهاد می‌دهیم. شکل این گنبدهای دکوراتیو چوبی به طوری طراحی شده است که شبیه به یک بادبان در برابر طوفان و باد شدید عمل می‌کند. این امر سبب می‌شود در هر شرایط جوبی به این سازه‌ها آسیبی وارد نشود و به راحتی در هر فضای سر بازی می‌توان از این سازه‌های لوکس و مدرن بهره گرفت.

  گنبد دکوراتیو چوبی

گنبد دکوراتیو چوبی با روکش پلاستیکی 

 

اشکال هندسی مثلث و ۶ ضلعی

گنبدهای چوبی در اشکال هندسی شش ضلعی ساخته و مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اضلاع بر حسب اندازه طولی و عرضی گنبد متغیر است. شما می‌توانید از اندازه‌های متغیر آن برای مصارف متفاوت بهره بگیرید. از آنجایی که ایستای این سازهای مدرن و خاص به اضلاع و اندازه آن مرتبط است باید بگویم شما می‌توانید اندازه‌های سه، چهار، پنج، هفت، نه و دوازه متری این محصول را برای سفارش در نظر بگیرید. ارتفاع عمودی این سازه بر حسب اندازه افقی آن متغیر است. یعنی یک سازه سه متری ارتفاعی در حد 1.88 دارد. به همین ترتیب سایر سازه‌ها به ترتیب با اندازه 4*2، 5*2.5، 5*3،7*،9*4.5 و 12*6 متر در اختیار شما قرار داده می‌شود. از آنجایی که نوع طراحی این  گنبدهای دکوراتیو چوبی به شکلی است که در تمام چهار فصل سال نور خورشید را به خود جذب می‌کند باید بگویم بهترین گزینه برای ساخت گلخانه‌های خانگی و صنعتی است. نوع طراحی مهندسی این گنبدها به شکلی است که برای مصارف خانگی و حرفه‌ای به راحتی می‌توان از آن بهره گرفت. اگر بخواهید یک گلخانه صنعتی داشته باشید سازه‌های بزرگ آهنی و اگر بخواهید یک گلخانه و اتاق دنج در باغ خود داشته باشید سازه‌های چوبی می‌توانند انتخاب ایده الی برای شما باشند.

 

 

 

گنبد دکوراتیو چوبی

گنبد دکوراتیو چوبی

 

 

گنبد دکوراتیو چوبی

گنبد دکوراتیو چوبی

 کاربردهای گنبدهای  دکوراتیو فلزی

بر اساس تحقیق‌های صورت گرفته این سبک از  گنبدهای دکوراتیو چوبی برای مصارف عمومی در سوانح احتمالی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این سازه‌ها برای اسکان دادن افراد آسیب دیده به صورت یک کمپ به راحتی می‌توان بهره گرفت. ایده اولیه این سازه‌ها برای مصارف عمومی و مشکلات حاد در اجتماع بوده است. اما شما می‌توانید برای برپایی نمایشگاه‌های متفاوت یا پروژه‌های که با استفاده در  مدت زمان طولانی استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید از سازه‌های آهنی برای برپایی گلخانه‌های کاشت گل و گیاه خود بهره بگیرد و از صرف هزینه‌های تعویض پلاسیتک در طی گذر زمان خود را معاف کنید. سازه‌های آهنی با روکش شیشه‌ای می‌توانند بهترین انتخاب برای ساخت یک گلخانه با کیفیت و مرغوب با شکل هندسی خاص و دکوراسیون مدرن به شمار آید.

 

سازه های فلزی برای ساخت گنبد شیشه ای

سازه های فلزی برای ساخت گنبد شیشه ای

 

 کاربردهای گنبدهای چوبی

گنبدهای چوبی برای تابستان یک اتاق دنج در زیر نور آفتاب به شمار می انید. همچنین در قلب زمستان با این گنبدهای چوبی می‌توانید در برابر سرما از خود محافظت کنید و یک عصر دل انگیز را در گلخانه دنج خانگی خود سپری کنید. اگر بخواهید از این گنبدهای چوبی برای منزل خود در فضای باز استفاده کنید به شما توصیه می‌کنی ما این گنبدها را بر روی یک سطح صاف و مسطح قرار دهید. این امر به ایستای این سازها کمک می‌کند و در گذر زمان آسیب کمتری به آن وارد می‌شود. از سوی دیگر می‌توانیم به مزیت دیگری نیز اشاره کنیم که حمل و جابجایی آسان گنبدهای شیشه‌ای است. این گنبدها را در کمتر ازچند ساعت از مکانی به مکان دیگر جابجا می‌شود. با روشن کردن یک چراغ در فضای این آلاچیق چوبی می‌توانید یک اتاق دنج و خاص را برای خود آماده کنید.

 

 

سازه های چوبی برای ساخت گنبد شیشه ای

سازه های چوبی برای ساخت گنبد با روکش پلی کربنات

 

سازه های چوبی برای ساخت گنبد

سازه های چوبی برای ساخت گنبد

 

سازه های چوبی برای ساخت گنبد شیشه ای

سازه های چوبی برای ساخت گنبد با روکش پلی کربنات 

مزیت‌های شکل هندسی گنبدهای دکوراتیو

 انعطاف پذیری

این سازه‌ها به شکلی طراحی می‌شوند که  از انعطاف کافی برای جابجایی برخوردار هستند.

استحکام بالا

طراحی مهندسی این سازه‌های با متریال بسیار باکیفیت مانع از  آسیب دیدگی این گنبدها در طی گذر زمان می‌شود.

هزینه

با کمترین هزینه می‌توانید یک خانه سیار و قابل حمل برای خود داشته باشید و در هر مکان و زمانی از آن بهره بگیرد

سادیگی

نوع طراحی در عین سادگی قدی پیچیده جلوه می‌کند اما باید بگویم تمام برش‌ها به شکل مربعی شکل صورت می‌گیرد وبا ادغام آن‌ها با یک دیگر یک اتاق سر بسته در فضای باز نتیجه نهایی می‌شود.

سرعت

اتصل دهنده‌های که برای اتصال این سازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند علاوه بر کم هزینه بودن روند نصب و بهره بری از این گنبده ا را کمتر از یک صبح تا ظهر به شما ارائه می‌دهد.

 

 

 

مقالات جدید:

طراحی روی شیشه‌های سند بلاست

حمام با دکور شیشه ای

اتاق مدیریت شیشه ای | دکور اتاق مدیریت با شیشه (بروزرسانی 2018)

 

مقالات خواندنی:

اتاق مدیریت شیشه‌ای | طرح های زیبا و متنوع 2018

حمل شیشه های ساختمانی ، نصب و انبار کردن آن‌ها

تراش روی شیشه | جذاب ترین شیشه های دکوری

امتیاز شما چیست؟

فیلم روز

آخرین نوشته ها