آینه پنجره ای؛ نمونه ها، کاربرد و انواع سبک ها در سال 2018

فیلم روز

نیاز به مشاوره دارید ؟
همین الان با کارشناسان تماس بگیرید!

آینه پنجره ای

این روزها توجه به دکوراسیون داخلی سبب شده است از وسایل متفاوتی برای دیزاین کردن فضا بهره گرفته شود. به عنوان مثال با استفاده از سقف های گنبدی شکل شیشه ای به راحتی می توان اتاق نشیمن خانه های ویلایی را با یک سبک متفاوت دیزاین کرد. از سوی دیگر با کمک شیشه های رنگی می توان ستون و دیوارهای منزل را با سبکی متفاوت دکور زد. در مقاله پیش رو سعی برآن داریم تا شما را با دکوراسیون منزل با آینه های پنجره ای بیشتر آشنا کنیم. این سبک از طراحی منزل شما را شبیه به یک دکوراسوین کلاسیک طراحی می کند. شکی در این نیست که برای متفاوت جلوه دادن باید از وسایل متفاوت بهره گرفت . شیشه های رنگی بسیار به شما در رسیدن به یک دکوراسیون متفاوت کمک می کند. حال می خواهد این امر در سقف یا دیوار به چشم آید. با ما همراه باشید تا متفاوت ترین ها تنها از آن شما باشد.

آینه های پنجره ای
آینه های پنجره ای

 

آینه های پنجره ای

آینه های پنجره ای برای دکوراسیون کردن فضای داخلی منزل شما بسیار گزینه مناسبی است. به شکلی که شما با استفاده از این آینه زیبا و خوش طرح می توانید قسمتی از منزل را شبیه به یک تابلو دکور بزنید. شکل این گونه از آینه ها درست شبیه به یک پنجره است به همین خاطر  به این آینه های آینه پنجره ای می گویند که برای دکور کردن هر قسمت از منزل استفاده می شود.

آینه های پنجره ای
آینه های پنجره ای

آینه دکوراتیو پنجره ای

آینه دکوراتیو پنجره ای همان طور که از نامش مشخص است برای دکور کردن منزل بسیار انتخاب مناسبی است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید از یک آینه پنجره ای برای دکور کردن اتاق نشیمن بهره گرفته شده است. ابعاد و اندازه این سبک از آینه ها به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. شما می توانید این آینه را به صورت عمودی در قسمتی از منزل یا پشت یک کاناپه شیک قرار دهید و به یک دکوراسیون مدرن دست پیدا کنید.

آینه دکوراتیو پنجره ای
آینه دکوراتیو پنجره ای

آینه پنجره ای دیگر برای دکور کردن

همان طور که در تصویر قبل مشاهده کردید با استفاده از آینه دکوراتیو پنجره ای قسمتی از منزل دکور شده بود. در تصویر زیر مشاهده می کنید که یک آینه پنجره ای چگونه با استفاده از یک میز برای دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار گرفته است. شیارهای که در بین این آینه ها به تصویر سازی پنجره کمک کرده است سبب شده است یک ایده خاص و جدید را شاهد باشید.

آینه پنجره ای دیگر برای دکور کردن
آینه پنجره ای دیگر برای دکور کردن

آینه های پنجره ای ایستاده

همان طور که می دانید از پنجره های آینه کاری شده در گذشته  برای دکور کردن درب و پنجره بسیار استفاده می شد. این امر سبب می شد یک طراحی متفاوت برای دکوراسیون منزل پدید آید. حال امروز در دنیای مدرن و پیشرفته بار دیگر با استفاده از آینه پنجره ای می توان یک طراحی و دکوراسیون متفاوت را پدید آورد. ما به  شما توصیه می کنیم همانند تصویر زیر به ایده پردازی پیرامون این طراحی دست بزنید. با یک آینه قدی به راحتی می توانید بخش از راهرود ورودی منزل خود را دکور کنید و دیگران را شگفت زده کنید.

آینه های پنجره ای ایستاده
آینه های پنجره ای ایستاده

 

آینه دوقلو پنجره ای

آینه های دکوراتیو پنجره ای را به هر شکلی که دوست دارید سفارش دهید و در دکوراسیون منزل خود  استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید از دو آینه قدی برای دیزاین کردن بخشی از فضا استفاده شده است. شما می توانید با قرار دادن دو یا سه آینه به صورت عمودی تصویر زیبا تری را به نمایش بگذارید. می توانید با توجه به مساحت منزل خود تعداد این سری از آینه ها را تغییر دهید. با قابی که در اطراف آینه دکوراتیو پنجره ای است هیچ محدودیتی برای جایگذاری آن در منزل برای شما حاصل نمی شود زیرا شبیه به یک قاب عکس در هر قسمتی از منزل امکان قرار دادن آن وجود دارد.

آینه دوقلو پنجره ای
آینه دوقلو پنجره ای

آینه متفاوت برای دکوراسیون

همان طور که تصویر مشاهده می کنید این سبک از آینه شبیه به یک جور چین یک تصویر از پنجره را در ذهن مخاطب تداعی کرده است. شما به راحتی می توانید با سفارش دادن این آینه های تکی به صورت چهارتاییی بخشی از اتاق خواب خود را با سبکی متفاوت چیدمان کنید. این سبک از آینه های پنجره ای برای میز توالت اتاق خواب گزینه مناسبی محسوب می شود.

 

آینه متفاوت برای دکوراسیون
آینه متفاوت برای دکوراسیون

آینه پنجره ای رو میزی

آینه های رو میزی پنجره ای شما را برای دکوری متفاوت بسیار یاری می کند. زمانی که می خواهید یک آینه رو میزی برای اتاق خواب یا بخشی از دکور اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی استفاده کنید توصیه ما به شما استفاده از آینه های پنجره ای است. همان طور که می دانید آینه های پنجره ای در دنیای مدرن امروز بسیار به متفاوت تر شدن دکوراسیون داخلی منزل شما کمک می کند. با هر تم رنگی که تمایل دارید یک میز انتخاب کنید و در هر قسمتی از منزل که تمایل دارید آن را قرار دهید. آینه های پنجره ای به دلیل طراح  متفاوت سبب شده است در هر قسمتی از منزل کارایی مختص به خود را داشته باشد. در ایده پردازی های تصاویر ارادئه شده می توانید نمونه های از این طراحی های متفاوت را مشاهده کنید.

 

آینه پنجره ای رو میزی
آینه پنجره ای رو میزی

 

مقالات خواندنی:

آینه دکوراتیو ؛ چند مورد از آینه های دکوراتیو

16 روش خلاقانه برای تزئین فضای اتاق با آینه دکوراتیو

۱۲ روش برای نصب آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو ؛ 9 راه حل متفاوت استفاده از آن در خانه

هفت روش الهام بخش برای داشتن آینه دکوراتیو در اتاق نشیمن

استفاده از آینه حجمی دکوراتیو مناسب برای منزل

 

مقالات جدید:

نمونه آینه های دکوراتیو ؛ نمونه های زیبا 2018 

چگونه پنجره های استیندگلس را تمیز کنیم؟

گنبد شیشه ای استیندگلس و اولین کلیسای پنطی کاست عیسی مسیح

دیگر عکس های زیبا از آینه های پنجره ای:

 

 

امتیاز شما چیست؟

مطالب مرتبط با این نوشته

One Response